Сьогодні: 28 червня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

ЖИТЕЛІ ВАСИЛІВКИ ТА БОЛЯРКИ ВИРІШИЛИ ОБ’ЄДНАТИСЯ В БЕРЕЗІВСЬКУ ОТГ

26 березня у селах Василівка та Болярка Василівської сільської ради пройшли громадські обговорення щодо добровільного об’єднання територіальних громад. Провів збори Василівський сільський голова Петро Андросович.

Обговорювалася пропозиція депутатів Березівської сільської ради щодо об’єднання сіл Василівської, Березівської, Садківської та Заможненської сільських рад в громаду з центром у с. Березівка.

Детально про перспективи та переваги об’єднання учасникам зборів розповіли голова райдержадміністрації Сергій Микитюк та Березівський сільський голова Сергій Чернуха.

За словами С. Микитюка, створення Березівської ОТГ має перспективу,  адже профіцит фінансового ресурсу тут за результатами минулого року склав близько 5 млн. грн., а за прогнозними показниками у поточному році він буде на рівні 7,2 млн. грн. Крім того, держава гарантує фінансову підтримку об’єднаним громадам на розвиток інфраструктури упродовж п’яти років.

1

Мешканці  Василівки   та Болярки переважною більшістю підтримали пропозицію щодо об’єднання у громаду з центром у Березівці.

 

Юрій ОГІРЧУК

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.