Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

СУЧАСНИЦЯ

Після закінчення медичного училища у 1993 році  Олена Михайлівна Татуревич прийшла працювати в офтальмологічне відділення КУ «Центральна міська лікарня №1»  міста Житомира. За 24 роки роботи вона заслужила авторитет. Це добра,  приємна і досвідчена медсестра. Вона любить свою роботу і їй подобається відділення, у якому вона працює, мабуть, тому стільки років  не змінювала місце роботи.

 

Людське життя – це не тільки робота або навчання. Важливо, щоб в ньому була розрада, яка б давала вихід творчій енергії. Такою розрадою для Олени Михайлівни  Татуревич   є пісня і книга. Багато років вона є користувачем Ліщинської сільської бібліотеки. Серед її улюблених авторів  –  С. Талан, Н. Гурницька, В. Лис, О. Печорна, К. Вільмонт…

Родина Татуревичів  небайдужа до проблеми Ліщинської  сільської бібліотеки.  Чоловік Олени Михайлівни Андрій Михайлович надає допомогу в ремонті бібліотеки, придбав електроконвектори, завдяки йому бібліотека поповнилася дитячими книгами.

А ще Олена Михайлівна – активна учасниця жіночої аматорської вокальної групи художньої самодіяльності Ліщинського будинку культури. Вона не уявляє свого життя без неповторних народних українських пісень, знаходить можливість співати, брати участь в різних районних та місцевих масових заходах.

Кредо життя Олени Михайлівни: щасливі ми, що народилися і живемо на такій чудовій мальовничій ліщинській землі. Тут жили наші предки, живуть наші батьки, тут корінь українського нашого роду, що сягає сивої давнини. Тому ми завжди повинні пам’ятати, звідки ми родом, де наше коріння, знати історію свого села, звичаї, традиції та обряди

С. Ю. ПАНЧЕНКО, 

бібліотекар

c. Ліщин

 

 

 

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.