Сьогодні: 18 травня 2022 року - середа

wordpress themes.

У ТРИГІРСЬКОМУ ЛІСНИЦТВІ УЧНІ ВИСОКОПІЧСЬКОЇ ШКОЛИ №1 ПОСАДИЛИ ЛІС

 16 березня працівниками Тригірського лісництва ДП «Житомирський лісгосп»  було проведено щорічну екологічну акцію «Майбутнє лісу у твоїх руках». Головною метою акції є виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, забезпечення зацікавленості у збереженні лісових насаджень, дотримання правил поведінки в лісі, роз’яснення широким колам громадськості важливості створення лісових насаджень, ознайомлення та надання можливості учнівській молоді, представникам громадськості взяти участь у створенні лісів, підвищення довіри громадськості до діяльності лісогосподарської галузі.

У рамках акції на ділянці площею 0,6 га було проведено посадку саджанців сосни звичайної та дуба. Посадка лісових культур здійснювалась мечем Колесова. До заходу долучилися учні Високопічської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, педагогічний колектив школи та представники Громадської ради при Житомирській РДА.

Головним лісничим Тригірського лісгоспу В. П. Іщуком було детально роз’яснено та показано технологію посадки даних культур учням, які робили це вперше.

0203

0405

 

Школярі із задоволенням саджали майбутній ліс, адже в багатьох із них це було перше дерево, посаджене власними руками, з якого незабаром виросте струнка сосна чи могутній патріарх лісів.

0906

07

 

Юрій БОВСУНІВСЬКИЙ,

голова комісії Громадської ради 

при Житомирській РДА

з питань земельних відносин,

екологічної безпеки

та агропромислового розвитку   

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.