Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

Голова райдержадміністрації Сергій Микитюк побував з робочим візитом у Троянові

16 березня голова райдержадміністрації Сергій Микитюк побував з робочим візитом у Троянові, у ході якого провів виїзний прийом громадян та ознайомився зі станом справ на об’єктах соціальної сфери села.

Дитячий садок та школу разом із С. Микитюком відвідали Троянівський сільський голова Микола Білеуш та депутат районної ради, завідуючий терапевтичним відділенням №2 (колишня Троянівська дільнична лікарня) Олександр Гребенюк, а під час відвідин місцевої амбулаторії та терапевтичного відділення до огляду долучився й головний лікар КУ «ЦРЛ» Валерій Шуляк.

Серед головних проблем закладів соціальної сфери у Троянові залишається необхідність введення в дію нової кухні дитячого садочка, для чого залишилося провести внутрішні оздоблювальні роботи та придбати відповідне обладнання. Це є важливим з огляду на те, що у трьох групах закладу нині навчаються 44 дитини. Важливим та нагальним є й потреба у заміні 90 вікон із наявних 180 та перекриття даху у місцевій школі, адже наразі спостерігається його протікання над спортзалом та бібліотекою. До речі, даний навчальний заклад розглядається як потенційна опорна школа, яка готова прийняти до 600 дітей.

Серед нагальних проблем у місцевій амбулаторії – завершення огороджувальних робіт та в перспективі перекриття даху. В колишній дільничній лікарні ж, розрахованій нині на 15 ліжко-місць, стан справ куди гірший. Будівля 1933 року потребує нагальної заміни електропроводки та модернізації системи опалення.

В сільській бібліотеці також потребується заміна вікон, а в будинку культури – покращення матеріального стану, зокрема – придбання ноутбука, мікрофонів та іншої звукової апаратури. Окрім того, тут незадовільний стан покрівлі та існує потреба у ремонті стелі глядацької зали.

Голова райдержадміністрації запевнив керівників закладів соціальної сфери у сприянні зі свого боку та наголосив на першочерговій необхідності оцінки вартості та складності робіт спеціалістами та виготовлення відповідної проектно-кошторисної документації.

2

У розмові із сільським головою С. Микитюк серед іншого наголосив на тому, що проект створення об’єднаної територіальної громади із центром у Троянові не буде фінансово спроможним та закликав розглядати інші варіанти об’єднання. Також було наголошено на необхідності належного унормування усіх земельних питань, зокрема в частині юридичного оформлення використання пайової землі, адже це важливий чинник збільшення надходжень до бюджетів.

Юрій ОГІРЧУК

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.