Сьогодні: 21 травня 2022 року - субота

wordpress themes.

У ЛЕВКОВІ ПОЛІЦІЯ ЗАТРИМАЛА 7 ВАНТАЖІВОК З ПІСКОМ

15 березня під час профілактичного відпрацювання працівники Управління превентивної діяльності ГУНП в Житомирській області  затримали у с. Левкові  6 «Камазів» та «ЗІЛ» з піском. Нині у рамках розпочатого кримінального провадження перевіряється походження вантажу та законність його перевезення, – про це повідомляє відділ комунікації поліції в Житомирській області.

Як розповів заступник начальника ГУНП Артем Лисогор, інспектори поліції під час чергового рейду щодо припинення фактів незаконного видобутку надр зупинили вантажівки з піском. Під час перевірки певні сумніви викликали надані документи, відтак транспортні засоби були затримані до з’ясування всіх обставин.

На місці події працювала слідчо-оперативна група Житомирського відділення поліції. За зібраними матеріалами розпочато кримінальне провадження за ст. 240 (Порушення правил охорони або використання надр) Кримінального кодексу України.

Водії транспортних засобів, жителі району та обласного центру, віком від 33 до 55 років, пояснили, що пісок придбаний на кар’єрі.

Триває перевірка цієї інформації, а також обставин законності походження та перевезення піску. Вантажівки вилучені,  вирішується питання щодо накладення арешту на транспортні засоби та вантаж.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.