Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

«ТИ ДО БОЛЮ ЛЮБИВ УКРАЇНУ, СТЕП ШИРОКИЙ, МОГУТНІЙ ДНІПРО…»

Щороку в Україні відзначають річницю від дня народження Тараса Шевченка – великого народного поета, письменника і художника.

А 14 березня 2017 року в приміщенні КЗ «Центральна районна бібліотека» Житомирської районної ради відбувся захід, гостями якого були учні третього класу  НВК № 65 ( вчитель Мистецька Л. М., вихователь Валєєва Н. О.), які із задоволенням прийшли послухати про сторінки життя великого Кобзаря.

Захід був представлений у вигляді яскравої відеопрезентації, де у вигляді казки розповідалося  доступно та цікаво про дитинство, батьків, юність хлопчика Тараса, гірку долю сироти. Але, незважаючи на те, що народився поет у бідній кріпацькій сім’ї і дитинство його було тяжким і  безрадісним, Тарас ріс допитливим і розумним.

IMG_20170314_122146IMG_20170314_122215

Ведуча заходу Юлія Мельник ознайомила присутніх з літературною творчістю, художніми картинами Тараса Григоровича Шевченка «Селянська родина», «Катерина», «Циганка-ворожка» та іншими, учні дізналися про нелегку долю художника, а також про життя в періоди арешту й заслання.

Закінчили захід вшануванням пам’яті великого українського Кобзаря, який далеко від Батьківщини переймався життям рідного краю,  закликав український народ до боротьби за волю, за кращу долю.

20170314_122748

Цілий світ – не тільки Україна, вшановує пам’ять Тараса Шевченка.

У кожній хаті, у кожній школі нехай живе на полиці мудре, ніжне, пророче слово нашого Кобзаря. Адже його твори – це історико-культурні пам’ятки, що житимуть віки, як живуть у народі перекази про народних героїв.

 

Редактор КЗ ЦРБ    Ю. Мельник

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.