Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

ПОТЯГ ЄДНАННЯ «ТРУХАНІВСЬКА СІЧ» У КОДНІ

Щиро і тепло зустрічали у Кодні учасників «Потягу Єднання «Труханівська січ», серед яких волонтери, медики, вчителі, студенти та школярі із різних куточків України.

Головна мета цього Потягу – це спілкування, сприяння взаєморозумінню, підняття національного духу, патріотичне виховання. Директор місцевої школи В.Т. Максимчук звернувся з вітальним словом, побажав усім учасникам отримати позитивні враження від перебування в історичній Кодні та дізнатися багато нового. З роботою військово -патріотичного клубу «Сатурн» ознайомив директор Єпіфанцев І. В. та як символ єднання подарував національний прапор.

SAM_6258SAM_6244

Пізнавальною та цікавою стала екскурсія до музею історії села Кодня, де вчитель історії М.К. Лособик розповіла про героїчне минуле гайдамацького повстання «Коліївщина» , а учні школи інсценізували уривки творів І.А.Кочерги «Алмазне жорно» та Т.Г.Шевченка «Гайдамаки».

SAM_6267SAM_6261

Емоційно – напруженою була зустріч учасників Потягу Єднання біля пам′ятника Т.Г. Шевченку з покладанням квітів Великому Кобзареві. У виконанні учнів та вчителів Коднянської школи лунали безсмертні поезії та пророчі слова Великого поета. Невід′ємною частиною таких заходів є виступ юної бандуристки, учениці 9 класу Піхтеревої Наталії.

Наступною зупинкою учасників акції була Гайдамацька могила учасників повстання «Коліївщина», під час якої учасники Потягу Єднання вшанували пам′ять загиблих козаків.

Заключною частиною перебування в історичному селі стало частування смачним козацьким кулішем від клубу «Сатурн».

SAM_6284SAM_6283

Такі зустрічі дуже важливі і для учнів, і для студентів, і для вчителів, бо саме так формується активна життєва позиція кожного учасника, їх соціальна, історична та комунікативна компетентності, руйнуються стереотипи про Схід та Захід.

SAM_6265

 

Л.  СИНЯК,

завуч з виховної роботи  Коднянської ЗОШ І-ІІІ ступенів

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.