Сьогодні: 30 червня 2022 року - четвер

wordpress themes.

«ВАША ВЕЛИЧНОСТЕ, ЖІНКО!»

  Аматори Давидівського сільського клубу запросили всіх чарівних жінок на святковий концерт, присвячений жіночності, присвячений  найдорожчим людям на землі — мамам, бабусям, жінкам, дівчатам.


Діти співали пісні, розповідали вірші, а драматичний гурток «Сяйво зорі» (Карпінська Каріна, Соловей Тетяна, Борисенко Андрій та Шмарловський Іван) зіграв чудову сценку з вистави «Фараони». Наймолодші учасники концертної програми (Шевченко Мирослава, Козловська Ксенія та Квадрович Вікторія) спекли чудові пиріжки і пригощали всіх присутніх у залі. Своїм чудовим вокальним співом піднесли чудовий настрій наступні учасники: Зозуля Діана, Добровінська Богдана, дует хлопців Борисенко Андрій та Марчук Андрій подарували присутнім дівчатам чудову пісню «А ми удвох в одне дівча закохані», Маліновська Олександра, Карпінська Каріна, Соловей Тетяна, Шевченко Маргарита, а також чудовим східним танком дівчата привітали всіх присутніх у святковому залі.
Дитячий хор: Квадрович Нікіта та Віка, Шевченко Мирослава та Маргарита, Конопацький Микола, Козловська Ксенія подарували чудову пісеньку «Весняні котики» і в кінці пісні вручили всім присутнім вербові гілочки з котикими.
Завідуюча сільським клубом Марія Карпінська вручила подяки найактивнішим жіночкам села, які неодноразово допомагали у проведенні свят: Сидорчук Надії Григорівні вручили подяку, як кращій куховарці смачненьких вареничків до наших свят, Ковальовій Тетяні Миколаївні вручили подяку, як кращому дизайнеру сценічних костюмів до наших свят, Рехнер Ользі Петрівні вручили подяку, як кращій майстрині на всі руки,а також вручили подяку колективу Іванівської сільської ради, як кращому спонсору наших свят.
В кінці концерту учасники привітали всіх жінок, бабусь , дівчаток тюльпанами та заспівали пісню “Сто відсотків щастя” і побажали щиро, щоб на свої печалі дивилися у мікроскоп, а на радощі – у телескоп,щоб у пустелі вам завжди таланило на оазис, а в морі – на острів, щоб руки, простягнуті до вас, завжди були дружніми, а вуста коханими,щоб ваш сон був глибоким, життя легким, а гаманець важким!

 

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.