Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

ДЕПУТАТИ ПЕРЕВІРЯЛИ ЯКІСТЬ РЕМОНТУ ДОРІГ

На сесії Житомирської районної ради 27 лютого  було прийнято рішення про утворення тимчасової контрольної комісії з питань контролю за використанням коштів районного бюджету, до якої увійшли представники депутатських фракцій у районній раді.

9 березня комісія зясовувала, як були  відремонтовані  за бюджетні кошти минулого року дороги: «Гуйва-Озерне» ( з перемиканням на км 2+567), «Станишівка-Скоморохи» та дорога  у селі Тарасівка.

Віктор Дєньга, депутат Житомирської районної ради:

IMG_9866IMG_9877

–  Районна рада повинна знати, куди і як витрачаються кошти платників податків. Якщо депутати виділили кошти на ремонт доріг, то вони маю відповідати перед людьми, як виконані ці роботи. Враження від поточного ремонту дороги «Гуйва-Озерне» негативне, ремонт здійснено неякісно, це видно зовні. Однак підрядник гарантує, що усі недоліки усуне за власний кошт.

Депутат Віктор Загладько сказав, що при ремонті цієї дороги не була витримана технологія.

– Я розумію депутатів, які  вирішили з’ясувати, що робилося на цій дорозі, як використовувалися кошти. Однак за 1250 тис. грн.  провести якісний ремонт дороги  у  шість кілометрів неможливо, для цього потрібно 10-15 мільйонів гривень,  – сказав Олександр Охмак, представник служби автомобільних доріг  у Житомирській області.

На думку депутата районної ради Тетяни Парфентієвої, потрібно замовити незалежну експертизу, яка повинна встановити, наскільки якісно  та технологічно проведений ремонт дороги «Станишівка-Скоморохи».

– Те, що я побачила, мене не радує, – зауважила Т. Парфентієва.

Депутат Житомирської районної ради Роман Мусійчук:

–   Ми маємо зобов’язати підрядника, щоб  він ліквідував неякісний ремонт. Депутати повинні проконтролювати це.

IMG_9862

-По-перше, незрозуміло, на якій частині дороги «Гуйва-Озерне»  і в яких місцях проводився ремонт. Те, що так званий ямковий ремонт зроблено вкрай неякісно, ми переконалися. Щодо дороги «Станишівка-Скоморохи», то на сьогодні  вона справляє непогане враження. Однак  на узбіччі ми з колегами візуально визначили, що товщина асфальту  становить до трьох сантиметрів. Чи відповідає це технології?  У селі Тарасівка, де відсипано дорогу щебенем та  зверху відсівом,  уся дорога в ямах,  її доведеться рівняти, – такої думки  депутат районної ради Андрій Якімець.

Коментує  координатор тимчасової контрольної комісії районної ради, заступник голови Житомирської районної ради Олег Білецький:

–  Ми оглянули три дороги, на яких минулого року проводився ремонт. Підрядником  робіт на цих дорогах було підприємство «Євробуд-9», яке виграло тендери. За різними оцінками депутатів,  ремонт дороги «Гуйва-Озерне» не відповідає вимогам якості та гарантії. Так як підрядник давав трирічну гарантію на виконані роботи,  він готовий усунути недоліки за власні кошти. Щодо капітально відремонтованої дороги «Станишівка-Скоморохи» особливих претензій немає. Депутат В. Загладько зазначив, що належним чином не облаштовані узбіччя дороги, що є вимогою до капітального ремонту. Однак підрядник не погодився з такими висновками, тому що  відповідно до договору, ця умова не була прописана. Депутат Т. Парфентієва пропонує провести незалежну експертизу якості виконання ремонту цієї дороги. У Тарасівці селяни не задоволені ремонтом дороги, після зими ця дорога у суцільних ямах та вибоїнах. Виконавець робіт має  привести цю дорогу до належного стану.

IMG_9881

–  Бюджетні гроші повинні бути використані за цільовим призначенням. Саме тому ми продовжуватимемо виїзні перевірки ходу виконання ремонтних робіт, аби особисто бути впевненими у тому, що в нас будуть якісні дороги, якими можна буде доїхати у будь-який пункт району й інформуватимемо про результати побаченого усіх мешканців Житомирського району, – запевняє  Олег Білецький.
Олексій ПРОЦЕНКО

 

 

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.