Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

ЗРОБИМО УКРАЇНУ ЧИСТОЮ РАЗОМ!

 29 квітня  відбудеться чергова Всеукраїнська еко-акція «Зробимо Україну чистою разом!» – наймасштабніша щорічна Всеукраїнська соціально-екологічна акція з прибирання та благоустрою засмічених зелених зон, а також місць громадського відпочинку. Стратегічною метою проекту є формування у населення України культури дбайливого ставлення до довкілля, правильного поводження з відходами, об’єднання громади, влади, бізнесу та ЗМІ для розбору стихійних сміттєзвалищ, а також переведення України до 2020 року на роздільний збір і переробку відходів.

В акції беруть участь громадяни, громадські організації, комерційні компанії та державні підприємства установи, співробітники яких приєднуються на рівні корпоративної соціальної відповідальності.

Масштаб проекту збільшується з кожним роком. У 2015 р. до акції долучилось понад 500 тис. учасників в 24 областях на 2832 локаціях. У 2016 році ГО “Let’s do it, Ukraine” понад 700 тис. учасників та понад 5 000 локацій. У 2017 року заплановано 5 млн. учасників та 5000 локацій по всій території України.

Акція «Зробимо Україну чистою разом!» не підтримує жодної політичної партії та є некомерційним соціальним проектом, який проводиться винятково на громадських засадах. Акція вже стала найбільшим соціальним проектом України, який проходить під патронатом Дружини Президента України Марини Порошенко. Акцію «Зробимо Україну чистою разом!» проводить ГО «Let’s do it, Ukraine!», яка є частиною всесвітнього руху «Let’s Do It! World», що об’єднує понад 16 мільйонів людей в 113 країнах, які щорічно в обраний день виходять на прибирання у своїй країні, щоб піклуватися про екологію нашої планети.

Проект має глибоке суспільне значення у формуванні національної культури чистоти та прививає культуру піклування про навколишнє середовище, адже об’єднує громадянське суспільство, представників бізнесу та органи державної влади у пошуку рішень для екологічних проблем та одночасно сприяє розвитку волонтерського руху в Україні.
Житомирський район вперше долучається до данної акції. Координатором Житомирського району став Ісаєв Володимир, мешканець Озерного.

Координатор та його команда закликає долучитися до акції всі державні підприємства та установи, громадських активістів, комунальні служби, підприємців, навчальні заклади та звичайно, мешканців Житомирського району.

Давайте зробимо наш район чистішим разом!

Якщо ви збираєте групу людей та виходите на благоустрій свого селища чи села, просимо повідомити про це координатора – тел. 073-0214776 чи у соціальних мережах Facebookhttps://www.facebook.com/profile.php?id=100006301815161 ВКонтакті – https://vk.com/vladimirisaev99.

Хай небо буде мирним, а Україна чистою!

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.