Сьогодні: 20 травня 2022 року - п"ятниця

wordpress themes.

Тетяна ПАРФЕНТІЄВА: «ПОТРІБНО «ПЕРЕЗАВАНТАЖИТИ» СТОСУНКИ МІЖ ПЕРЕВІЗНИКАМИ І ГРОМАДОЮ»

На пленарному засіданні 9-ї сесії  сьомого скликання Житомирської районної ради, яке відбулося 27 лютого,  депутати прийняли звернення до голови  Житомирської обласної державної адміністрації Гундича І. П. та керівника  TOB «САВ-ТРАНС» Савицького AA. з приводу цін на пасажирські перевезення.

У зверненні зазначається,  що у зв’язку з підвищенням окремими перевізниками на приміських автобусних маршрутах ціни проїзду, яка є значно завищеною та економічно не обгрунтованою, депутати вимагають  вжити заходів щодо врегулювання цього питання та не допускати необгрунтованого підвищення цін, а також при проведенні конкурсів на визначення перевізника та укладенні договорів на перевезення пасажирів враховувати конкурентні пропозиції щодо цін на проїзд.

Ініціатором цього звернення виступила  депутат Житомирської районної ради Тетяна Парфентієва.

 –  Підвищення вартості проїзду, зокрема на маршруті №115 «Житомир-Озерне»  викликало обурення серед місцевих мешканців. Після зростання  цін  на тарифи у сфері ЖКГ наші громадяни опинилися у вкрай складному фінансовому становищі,      незахищені верстви населення не мають можливості сплачувати за проїзд в один бік  «Житомир-Новогуйвинське»  7 грн, « Житомир-Озерне» – 9 грн., – прокоментувала рішення сесії районної ради Тетяна Парфентієва.   – Моє особисте бачення: тимчасова заборона збільшення цін на проїзд до з’ясування обґрунтованості  тарифів на перевезення. Я виступила ініціатором звернення, аби отримати роз’яснення щодо підняття перевізником Савицьким А. А. тарифів від  10 січня 2017 року. Вважаю, коли ОДА укладає  угоди на перевезення безпосередньо з перевізником, мешканці Житомирського району позбавлені механізмів контролю   та впливу на виконання забов’язань за угодами.

Настав час “перезавантажити” стосунки між перевізниками і громадою, забезпечити рівні прозорі умови,  в тому числі і перевезення пільговиків. У ситуації з підняттям цін дивує непрозорість формування тарифу. Яка ціна є економічно обгрунтованою? З чого саме складається тариф?

Метою мого звернення, яке підтримали депутати,  також є суттєве покращення послуг пасажироперевезень у разі зростання ціни, а саме розміщення  на зупинках графіків руху та їх дотримання.

Пропоную громаді долучитись до дискусії, надавати пропозиції до районної ради. Можливо, впровадження електронного  квитка спростить та зробить більш прозорою оплату за проїзд, обрахує адекватну статистику обліку пасажиропотоку, дасть можливість уникнути пільгової дискримінації, запустить механізм компенсацій.

 

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.