Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

Олександр ОКОЧА: «ПРАЦЮВАТИ ЧЕСНО І ВІДКРИТО»

5 березня у  приміщенні будинку культури села Левків відбулись збори громадян, на яких звітував  Левківський сільський голова Олександр Окоча за минулий рік своєї діяльності. Майже 600 мешканців сільської ради були присутні на цьому зібранні.

О. Окоча зазначив, що основним здобутком громади в минулому році було відкриття довгоочікуваного дитячого садка « Золотий ключик», де на сьогоднішній день виховується 85 дітей. У цьому році в селах сільської ради народилось 55 дітей, зареєстровано 14 шлюбів.

У нічний час освітлюється близько 2 км сільських  доріг. Водопровідні мережі із задовільним станом – 28 км, ті, що потребують заміни або нового будівництва– 4 км. У селах працюють соціально-культурні, освітні та медичні заклади: будинок культури у Левкові, клуби в с. Калинівка та в с. Клітчин, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів в с. Левків, ДНЗ «Золотий ключик», дві сільські бібліотеки та районна дитяча бібліотека , медична амбулаторія та ФАПи в Калинівці та  Клітчині.

IMG_1562

На території  сільської ради функціонує 19 торговельних закладів – 17 продуктових магазинів, 2 господарські магазини, аптека, 2 кафе, перукарня. На території  Левківської сільської ради зареєстровано 83 фізичних осіб-підприємців, розташовано 5 сільськогосподарських підприємств та перепелина ферма «Фараон», 19 торговельних підприємств,  4 установи та організації, діє 8 пилорам.  На 5 АЗС , які розташовані на території сільської ради,   працює близько 200 чоловік, 80%  – місцеві жителі.

Дохідна частина  місцевого бюджету в 2016 році становила  13021 тис. грн., що дало змогу виконати багато соціальних программ. Це стосується програми соціального захисту населення (надано матеріальну допомогу  громадянам в сумі 120 тис. грн.), на програму оздоровлення дітей було спрямовано  40 тис. грн. (придбання дитячих путівок в дитячі табори). У 2017 році планується продовження виконання програми соціального захисту населення  (заплановано 200 тис. грн. для підтримки соціально незахищених верств населення), на програму оздоровлення дітей (придбання путівок) буде виділено  60 тис . грн. Готується програма підтримки пільгових перевезень громадян.

У планах сільської ради –  провести капітальні ремонти доріг, освітлення вулиць, завершення капітальних ремонтів клубів в селах Калинівка та  Клітчин.

–  Вважаю, що першим кро­ком до покращення соціально-економічної ситуації сільської ради має стати виконання і пе­ревиконання бюджету, – сказав Олександр Окоча. – Найперше, я щиро вдячний жителям Левківської  сільської ради за висловлену мені довіру. Постараюся виправдати всі їхні сподівання, обіцяю дослухати­ся до думки кожного, працю­ва­ти чесно і відкрито.

На цьому зібранні перед своїми виборцями також  прозвітував депутат Житомирської районної ради Анатолій Давидов.

 

Михайло ГРАДОВСЬКИЙ

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.