Сьогодні: 16 травня 2022 року - понеділок

wordpress themes.

ВІДЛУННЯ БРЕХНІ…

 До редакції газети «Приміське життя» звернувся депутат Житомирської обласної ради Володимир Миколайович Кропивницький з проханням провести незалежне журналістське розслідування подій трьохрічної давності, які стосувалися скандалу з продажем  підприємством  «Продцентр»  дитячим закладам м. Житомира вершкового масла  сумнівної  якості.  У пресі  було поширено інформацію, що замість вершкового масла у дитячі садки міста поставляли спред.

«Мої політичні опоненти намагалися використати цю історію проти мене як депутата міської ради та кандидата в депутати Верховної Ради, – сказав Володимир Кропивницький.  –  Заяви про мою причетність до діяльності «Продцентру» були надуманими і носили провокативний характер».

 В. Кропивницький  пояснив, що будь-якого відношення до  виробничої діяльності цього підприємства не мав і  не має,  він є акціонером «Продцентру»  і  ніколи не входив до його керівних органів  та через свою зайнятість, пов’язану з виробничою та депутатською діяльністю, майже не бере участі  при проведенні загальних зборів акціонерів.  Він також  розповів, що за  всю фінансово-господарську діяльність на підприємстві  ПАТ  «Продцентр», в тому числі і за забезпечення належної якості  продукції, яка поставляється споживачам,  відповідає особисто директор  підприємства Толоконнікова Ганна Костянтинівна, що передбачено посадовими інструкціями, загальними положеннями та статутом.

Вивчаючи публікації щодо цих подій та пояснення причетних відповідальних посадових осіб до перевірки та розслідування зазначених недоліків в постачанні  продуктів харчування для  дитячих закладів міста, було з’ясовано, що Житомирська міська рада  на той час залучила до проведення необхідних експертиз цієї продукції спеціальні лабораторії та звернулася у  відповідні  адміністративні та правоохоронні органи дати цим фактам  належну оцінку.

На той час секретарем Житомирської міської ради була Наталія Леонченко, яка пояснила, що тендер на поставку вершкового масла в дитячі заклади був оголошений міським відділом освіти і його виграло ПАТ «Продцентр» (директор Толоконнікова  Г. К.). Після того, коли стало відомо, що  продукція має сумнівну якість, у Житомирському учбово-виховному комплексі № 38 були відібрані зразки вершкового масла і 26.12.2013 року  передані на аналіз та дослідження в випробувальну лабораторію харчової і промислової продукції метрології і сертифікації. Було встановлено, що  це масло не відповідає стандартам якості.

На той час депутат Житомирської міської ради  С. І. Сухомлин заявив,  що в діях посадових осіб міської ради, причетних до цього, є ознаки злочину, передбачені   ст. ст. 137, 364 кримінального кодексу України (неналежне виконання обов’язків щодо охорони життя та здоров’я дітей, зловживання владою або службовим становищем).

«Як маму трьох дітей, мене дуже хвилює чим саме годують моїх крихіток. Я взяла зразок вершкового масла, яке давали дітям під час сніданку. Відвезла до лабораторії Галіївського маслозаводу на спектральний аналіз визначення молочних жирів, мене хвилювало питання: це масло чи спред. Виробник зразка – ТОВ «Таращамолоко» Київська область, м. Тараща, дата виробництва 11 листопада 2013 року. Отримала офіційний висновок – зразок масла, який був взятий в садочку виявився глибоким спредом, а купують його по ціні справжнього солодковершкового масла», – розповіла  сайту Житомир. info депутат Житомирської міської ради Наталя Боровська.

20 березня 2014 року Любов Цимбалюк, на той час секретар Житомирської міської ради, на черговий запит депутатів щодо розслідування цієї «спредової справи» заявила на сесії міськради про те,  що прокуратура м. Житомира надіслала листа, в якому повідомила, що кримінальне провадження щодо поставки  «Продцентром» недоброякісного масла закрито.

Після цього повідомлення, на той час депутат міської ради Кропивницький В.М. у  своєму виступі на сесії  Житомирської міської ради висловив думку про те, що комусь вигідно через ЗМІ  звинувачувати його у причетності до брудної оборудки з поставкою недоброякісного вершкового масла через «Продцентр» , хоча він жодного відношення до цих подій не має. Водночас Володимир Кропивницький   був переконаний, що ні прокуратура, ні УМВС не дали повної  інформації по суті цієї справи, і вимагав, щоб міська рада дала відповідну оцінку їхнім  діям.

На сесії міської ради В. Кропивницького  підтримала Наталія Леонченко, яка  працювала  тоді на посаді заступника міського голови. Вона заявила, що  розслідуванні поставки  «Продцентром»  недоброякісної продукції  не було належним чином розглянуто правоохоронними органами і вважає за необхідне, щоб  обласна  прокуратура  розібратися з цими фактами.

Секретар міськради Любов Цимбалюк пообіцяла, що на наступну сесію для надання  повної відповіді по суті запросять відповідальних працівників обласної прокуратури та УМВС  в Житомирській області.

Але політичні баталії, пов’язані з перевиборами місцевої влади, не дали можливості  розставити  у цій історії крапки над «і»….

Тому 22 грудня 2016 року Володимир Кропивницький,  вже будучи депутатом Житомирської обласної ради, під час засідання сесії облради  звернувся з проханням до керівництва облради, депутатів та правоохоронних органів посприяти  в остаточному розслідуванні  питання щодо  поставки недоброякісного масла в дитячі заклади м. Житомира.

«Я не хочу, щоб надалі  паплюжили моє чесне ім’я і горе-політики  використовували цю історію, до якої я не причетний, у виборчих кампаніях», – сказав В. Кропивницький.

Від себе лише додам. Діяльність Володимира Миколайовича Кропивницького та його родини на користь суспільства добре відома мешканцям Житомира та області. Родина Кропивницьких  надає значну допомогу  школам, дитсадкам, лікарням та іншим соціальним закладам. Володимир Кропивницький  підтримує  культурні та  благодійні акції, надає допомогу українським бійцям в зоні АТО. За його сприяння у Житомирі збудовано дві православні церкви.

Переконаний, що  добрі справи Володимира Кропивницького повністю перекреслять ту брехню, до якої вдалися його опоненти.

 

 

 

Петро ТАРАСЮК

 

 

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.