Сьогодні: 20 травня 2022 року - п"ятниця

wordpress themes.

ВІКТОР РАЗВАДОВСЬКИЙ ПРИВІТАВ ЗЕМЛЯЧОК ЗІ СВЯТОМ ВЕСНИ, ЛЮБОВІ ТА КРАСИ!

Усе найдорожче у житті – щастя, надія, радість, кохання… – пов’язане з жінкою. Принаймні так вважає парламентарій Віктор Развадовський. На цьому він наголосив, вітаючи жінок рідної Житомирщини з прекрасним святом Весни, Любові та Краси – 8 Березням.

«Хай прийде воно до вас ніжним цвітом підсніжників, сонячним теплом, чистим подихом повітря, гарним настроєм, щирими посмішками, веселковими барвами кохання і безмежним щастям!

1

Захоплююся вами і вклоняюся доземно за ваші мудрість, терпіння, вміння бути стійкими у скрутні часи, залишаючись трепетними і чарівними, сповненими любові та доброти.

Нехай в усьому супроводжує вас удача і кожен крок на життєвій дорозі буде освячений прихильністю Небес! Здоров’я вам міцного, краси нев’янучої, кохання вірного, родинного добробуту, вдячної долі, радості та здійснення мрій!» – побажав землячкам Віктор Развадовський.

А ще народний депутат подарував їм випромінюючі ніжний аромат троянди. Медичним працівницям Житомирського району їх вручили його помічники-консультанти Олександр Українець і Віктор Джигірей, депутати від Всеукраїнської Чорнобильської Народної Партії «За добробут та соціальний захист народу» Василь Стах та Василь Козел, головні лікарі ЦРЛ та ЦПМСД районної ради Валерій Шуляк та Геннадій Горбенко.

23

89

1011

65

74

12

Надія СЕРДЕНЬКО

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.