Сьогодні: 28 червня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

ПЕРЕДПЛАТНИКИ «ПРИМІСЬКОГО ЖИТТЯ» ОТРИМАЛИ ПОДАРУНКИ

Уже другий рік поспіль «ПРИМІСЬКЕ ЖИТТЯ» проводить  розіграш подарунків серед своїх передплатників. Ми повідомляли, що цього разу удача посміхнулася Козелу П. Г. з села Калинівка (фен Philips), Томашевському  А.В. з Глибочиці (праска Maxwell),  Баньківській Н. М. з  Житомира (блендер Saturn).

«Газету читаю постійно, — каже Петро Козел. — Цього року мені пощастило. Завдяки улюбленій газеті маю сьогодні приз і багато позитивних емоцій. Хочу побажати редакції, щоб на її сторінках було більше публікацій на соціальну тематику. Чому сьогодні спивається село і місцеву владу це не хвилює? Чому в державі така соціальна несправедливіть: одні отримують 300 тисяч гривень у місяць, а ми сидимо на мізерній пенсії?».

P2213251

Подарунок  для Томашевського А. В.  з села Глибочиця отримали його внука Ольга Макаревич разом з чоловіком Сергієм.

«Ми приємно здивовані, що сьогодні можна щось чесно виграти, – сказала О. Макаревич. – Дякуємо редакції за те, що вона дає своїм читачам можливість отримувати достовірну місцеву інформацію, а також зіграти в таку собі лотерею».

«ПРИМІСЬКЕ ЖИТТЯ»  вітає чергових власників призів! Дякуємо, що наважилися надіслати в редакцію квитанції. А тисячам інших дякуємо за те, що обрали саме нашу газету. Ми зробимо все, аби виправдати вашу довіру, щоб кожен із читачів щотижня отримував справді якісне, цікаве, пристойне видання.

 

Редакція газети «ПРИМІСЬКЕ ЖИТТЯ»

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.