Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

Ніна ХАЛІМОНЧУК: «ЙТИ В НОГУ З ЧАСОМ»

– Наш український учитель має особливий природний талант. Він майже завжди творча особистість, незалежно від предмета, який викладає. Учитель жадає навчатися сам і йти в ногу з часом. Український учитель –  це людина, яка може трансформувати свої ідеї в дитячі, а дитячі у свої. Уміє не опускатись до рівня дитини й у той же час не стояти над дитиною. Мені пощастило, що таких учителів я бачу навколо себе, з такими вчителями я хочу працювати,  –  розповідає директор Вересівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, відмінник освіти України  Ніна Михайлівна ХАЛІМОНЧУК.

– Кожна школа сьогодні повинна мати своє обличчя, а воно формується певним педагогічним колективом, – переконана Н. Халімончук. – Ясна річ, не можна міряти все й усіх одним мірилом, а статус школи мають визначати директор і його команда однодумців. І які генеруючі ідеї будуть сповідуватись у такій команді, так і буде поставлена вся діяльність школи. Поряд з педагогами-ветеранами  Катериною Никонівною Псьотою, Віталієм  Анатолійовичем Псьотою, Галиною Іванівною Омелянчук  у школі працюють молоді та талановиті вчителі Катерина Миколаївна Іванюк, Ольга Анатоліївна Сівченко, Руслан Григорович Опарін, Юлія Андріївна Іщенко, Руслана Романівна Шинкарук.

Незаперечним є те, що у Вересівській школі учні  отримують гарні знання, половина випускників щорічно вступає до вишів. Дирекція школи отримала подяку від Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного,  у якій навчаються її випускники.

– Ми живемо у час змін, зокрема змін в освіті, – зазначила Ніна Халімончук. – Головне, щоб вони були корисними. У Вересівській школі  є гарна основа для цих змін, сформований позитивний імідж серед вчителів, учнів, батьків, громади.

Нині всі кажуть, що директору школи необхідно бути менеджером, а не господарником. Але чомусь зараз усе навпаки: ураховуючи всі проблеми школи, директор у першу чергу змушений бути господарником, а потім уже менеджером.

– Сьогодні директор змушений постійно ставити питання перед органами управління освітою, батьківським комітетом про допомогу школі, тому що нас не повною мірою забезпечує держава,  – говорить Н. Халімончук. – Велику увагу школі приділяє народний депутат України Віктор Развадовський, який придбав для нас ноутбук та виділив кошти на відеотехніку. Хочу подякувати  за надану допомогу приватному підприємству «Стара губернія», директору підприємства  “ВО АГРО-ПРОМ-СЕРВІС”  Наталії Рудик,  підприємцю Василю Дякову, батькові багатодітної родини  Володимиру Качаненку,  який бере активну участь в організації шкільних заходів.

 

Петро ТАРАСЮК

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.