Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

КОЛИШНІ ВІЙСЬКОВІ НАВЧАТИМУТЬСЯ НА ФІНАНСИСТІВ

У результаті реформування Збройних Сил України потребують соціальної адаптації військовослужбовці, звільнені у відставку або у запас, а також ті, хто включений в план звільнення зі Збройних Сил України, в тому числі демобілізовані учасники АТО.

28 лютого у залі засідань Новогуйвинської селищної ради відбулися урочисті збори, присвячені початку навчання слухачів регіональних курсів професійного навчання військовослужбовців з смт Гуйва та Новогуйвинське за напрямом підготовки «Фінанси та кредит». 25 слухачів – військовослужбовців запасу – зустрілися з представниками організаторів курсів, які проводяться за програмою НАТО-Україна з перепідготовки військовослужбовців.

На церемонії відкриття курсів були присутні офіцер з фінансових питань Управління з питань політичних відносин та політики безпеки  Міжнародного секретаріату НАТО, штаб-квартири НАТО Еммануель Хунтцінгер, менеджер програми НАТО-Україна з перепідготовки військовослужбовців, консультант Управління з питань політичних відносин і політики безпеки Крістофер Штаудт, виконавчий керівник програми НАТО-Україна з перепідготовки військовослужбовців Олександра Огороднікова, керівник Житомирського центру соціальної допомоги учасникам АТО та їхнім сім’ям Людмила Марчук, заступник начальника Житомирського військового інституту ім. С. П. Корольова, полковник Володимир Наконечний, керівник апарату Житомирської райдержадміністрації Алла Ковальчук, провідний інспектор загального відділу апарату райдержадміністрації Володимир Загоровський, голова Новогуйвинської селищної ради Зоя Гончаренко, проректор з науково-педагогічної роботи Хмельницького національного університету, професор Сергій Матюх.

 

Організатор курсів – Хмельницький центр перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців, за умов фінансування Трастовим фондом НАТО «Партнерство заради миру» та за програмою НАТО-Україна. За більш як 10-річний термін роботи Центру пройшли перепідготовку та працевлаштовані кілька тисяч осіб.

У своїй промові Еммануель Хунтцінгер сказав, що Трастовий фонд спільно з Центром перепідготовки та соціальної адаптації, у співпраці з Міністерствами оборони та соціальної політики України надають підтримку тим, хто закінчив військову кар’єру, допомагають у соціальній адаптації, перенавчанні, профорієнтації та пошуках роботи. І це не єдиний напрямок  Програми – тільки за останні два з половиною роки спеціалісти Центру провели 118 семінарів з психологічної реабілітації у 65 містах України, у яких взяли участь 4700 людей, тих, хто повернувся зі служби у Збройних Силах та Нацгвардії, з зони проведення АТО.

– Ці курси – початок наступного етапу у вашому професійному житті, вони безкоштовні для слухачів, але оплачуються з коштів платників податків, тому прохання серйозно поставитися до навчального матеріалу та завдань, – підкреслив офіцер НАТО. – Ми дякуємо нашим партнерам з Хмельницького центру, представникам місцевої влади, і бажаємо успіхів у подальшій співпраці.

Еліна ВАЦЕК

 

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.