Сьогодні: 30 червня 2022 року - четвер

wordpress themes.

ТІНА КАРОЛЬ ЗДІЙСНИЛА МРІЮ ВАЛЕРІЇ КОКІШ

Про історію одинадцятирічної Валерії Кокіш з Озерного, хворої на нейросаркому, мешканці Житомирського району вперше почули кілька місяців тому. На дороговартісне лікування дитини збирали кошти, зокрема Житомирська районна рада зібрала  59396 грн. Боротьба з недитячою хворобою дівчинці дається нелегко. Відтоді були лікувальні тури до Києва, Ізраілю, Туреччини…

Щоб надихнути Валерію на подальшу боротьбу та одужання,  голова Благодійного Фонду «Разом до життя»  Людмила Свобода у мережі Фейсбук розповіла про мрію дівчинки зустрітись з Тіною Кароль.

Виконати бажання  відгукнулось чимало небайдужих людей: працювали через соціальні майданчики, шукали знайомих і навіть був особистий дзвінок Геннадія Зубка про домовленість та дату візиту.

Журналісти проекту «Здійсни мрію» доклали максимум зусиль для того, щоб мрія  Валерії збулася. Тіна Кароль приїхала в смт Озерне до Валерії, аби налаштувати на перемогу над важкою хворобою. Вони разом співали, малювали, пили чай, шепотіли, як подруги, домовились незабаром зустрітися  в Києві…

Тіна Кароль виявилась дуже чуйною, милосердною, уважною людиною. Подарувала Лєрочці браслет з написом: “Здатися ти завжди встигнеш!”. Це саме ті слова, які мають стати гаслом для родини дівчинки, для всіх дітей, що змушені долати тяжкі хвороби.

Дівчинка  Лєра з Житомирського району отримала величезний заряд позитивних емоцій, який неодмінно допоможе їй перемогти хворобу.

 

Тетяна ПАРФЕНТІЄВА,

депутат Житомирської районної ради

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.