Сьогодні: 30 червня 2022 року - четвер

wordpress themes.

ДЕПУТАТИ РОЗПОДІЛИЛИ 26 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ І ЗАПРОВАДИЛИ ЕЛЕКТРОННУ СИСТЕМУ ГОЛОСУВАННЯ «РАДА ГОЛОС»

27 лютого під головуванням Сергія Крутія відбулося пленарне засідання дев’ятої сесії Житомирської районної ради 7-го скликання. У роботі сесії взяли участь голова Житомирської  райдержадміністрації Сергій Микитюк, заступник голови райдержадміністрації Микола Козарчук, начальник Житомирського районного відділення поліції Сергій Крошко, представник міжрайонного Коростишівського відділення Служби безпеки України Андрій Ткачук, голова Станишівської об’єднаної територіальної громади, представник Тетерівської об’єднаної територіальної громади, сільські голови, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, представники громадськості.


За результатами роботи сесії депутати прийняли 5 програм:
– районну Програму надання шефської допомоги військовим частинам на 2017-2018 роки;
– районну Програму «Територіальна оборона Житомирського району на 2017 -2019 роки»;
– районну програму «Молодь і родина Житомирщини” на 2017-2020 роки;
– цільову програму щодо забезпечення та захисту прав дітей у Житомирському районі на 2017-2018 роки;
– програму фінансування видатків на компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування у Житомирському районі на 2017 рік.

IMG_9689
Звання «Почесний громадянин Житомирського району» присвоєно Макаренко Марії Федорівні та Ксендзуку Дмитру Прокоповичу.

Під час роботи пленарного засідання 9 сесії районної ради депутати  протестували електронну систему голосування «Рада голос» та прийняли рішення запровадити цю систему голосування на постійній основі.
Рішенням сесії районної ради «Про внесення змін до районного бюджету» розподілено близько 26 млн. грн. вільного залишку коштів районного бюджету.
Депутати  підтримали  звернення до Верховної Ради України щодо ініціювання прийняття закону України про місцеві референдуми, до Міністерства оборони України, Кабінету Міністрів України та Житомирської обласної ради щодо впорядкування господарських відносин між КЕВ м. Житомира та ДП «Житомирський військовий лісгосп», до Житомирської обласної адміністрації та Житомирської обласної ради щодо виділення коштів на заробітну плату працівникам Житомирської державної районної лікарні ветеринарної медицини, до Житомирської обласної адміністрації та керівництва ТОВ «САВ-ТРАНС» щодо вжиття заходів з врегулювання цін на перевезення пасажирів та до Головного управління Держгеокадастру в Житомирській області щодо надання інформації з приводу зменшення в районі загальної площі сільськогосподарських угідь.

Було прийнято рішення про дострокове припинення повноважень депутата районної ради Вербило Л. В. за власною заявою з 1 квітня 2017 року.

У наступному номері «ПРИМІСЬКОГО ЖИТТЯ» читайте коментарі щодо прийнятих рішень.

 

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.