Сьогодні: 20 травня 2022 року - п"ятниця

wordpress themes.

Василь СТАХ: «ТАК ЗВАНОЮ «ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЄЮ» ВЛАДА ВІДВОЛІКАЄ УВАГУ НАРОДУ ВІД ЦИНІЧНОГО ПОГРАБУВАННЯ КРАЇНИ ТА УСУВАЄ СІЛЬСЬКЕ НАСЕЛЕННЯ ВІД ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ»

Так оцінив одну з реформ в Україні керівник фракції Всеукраїнської Чорнобильської Народної Партії «За добробут та соціальний захист народу» в Житомирській районній раді Василь Стах у пості на своїй сторінці в Facebook.

“До питання зменшення чиновницького апарату через створення ОТГ та так звану “децентралізацію”.

У Житомирському районі була одна адміністрація кількістю біля 60 осіб (зі структурними підрозділами), тепер з утворенням двох ОТГ їх побільшало: у Тетерівській ОТГ – штат близько  80 осіб, у новоствореній Станишівській ОТГ – уже 40, але процес формування виконавчих органів триває. Очікуємо на створення ще як мінімум двох ОТГ. Що ж відбувається насправді – зменшення апарату управління чи різке – В РАЗИ – збільшення?!

Якщо проблема у тому, що апарат райдержадміністрації одноособово формувався державним чиновником – головою РДА, то треба було внести зміни до закону про місцеве самоврядування в Україні, дозволивши райрадам формувати виконавчий апарат, при тому апарат РДА спростити до патронатної служби префекта. Тоді ми б отримали в особі такої райради одну ОТГ з налагодженою інфраструктурою та логістикою, зберегли б у селах, селищах місцевих голів з повноваженнями (а не символічних старост), ради (а отже участь народу в публічному управлінні в населених пунктах) та їх бюджети.

Але владі бариг-українофобів потрібно інше – на час великого пограбування країни відволікти чимось увагу народу та усунути його від управління справами на селі,  бо там ЗЕМЛЯ – єдине загальнонародне багатство, яке де-юре нувориші до рук ще не прибрали, хоч володіють ним де-факто».

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.