Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

ВІКТОР РАЗВАДОВСЬКИЙ ПЕРЕДАВ КОМП’ЮТЕРИ ДЛЯ БІБЛІОТЕКИ СЕЛА КОРЧАК ТА ВИСОКОПІЧСЬКОЇ ШКОЛИ №1

Минулого тижня відразу два сучасні комплекти комп’ютерної техніки (системні блоки, монітори, клавіатури та миші) від народного депутата України Віктора Развадовського у відповідь на клопотання жителів нашого району привезли Корчацькій сільській бібліотеці та Високопічській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 його помічники Василь Стах та Олександр Українець.

– Висловлюю щиру вдячність від імені громади нашому народному депутату України Віктору Йосиповичу за цей подарунок. Це єдина людина від Житомира до Чуднова, яка максимально намагається допомогти своїм землякам. Комп’ютер нам дуже потрібен, адже він є далеко не у всіх дітей з нашого села, які навчаються у технікумах, інститутах та університетах. А без цієї техніки підготувати, наприклад, реферат – ніяк. Найближчим часом плануємо підключити його до мережі Інтернет. Сподіваємося, це відчутно дозволить збільшити число відвідувачів нашого закладу та значно поліпшить якість надання їм послуг, – сказала бібліотекар с. Корчак Людмила Пашківська, приймаючи очікуваний програмно-керований пристрій для обробки інформації.

IMGP8817

– Це вже другий подібний подарунок за кілька останніх місяців від Віктора Йосиповича Развадовського. Зважаючи на те, що внаслідок природної стихії – удару блискавки – ми нещодавно втратили три навчальні комплекси, позитивне значення нового комп’ютера в плані засвоєння учнями навчального матеріалу зростає врази. Сердечне спасибі народному депутату за підтримку нашої школи, за те, що не забуває про людей. Усього йому найкращого! – з вдячністю побажав парламентарію вчитель інформатики Високопічської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Петро Пухтаєвич.

 

Григорій ПОДОРОЖНИЙ

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.