Сьогодні: 21 травня 2022 року - субота

wordpress themes.

РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ ФРАКЦІЇ «СОЛІДАРНІСТЬ» У ЖИТОМИРСЬКІЙ РАЙОННІЙ РАДІ

Рік роботи в Житомирській районній            раді для фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність» був сповнений і позитивними емоціями у зв’язку з  прийнятими рішеннями, які сприятимуть розвитку нашого району, були й негативні враження через непідтримку деяких важливих ініціатив. Для нашої фракції головним було і залишається питання децентралізації та об’єднання громад. Це реформа, яку ініціювала наша політична сила на рівні центральної влади. Наше завдання допомогти втілити її в життя на місцях.

18 грудня відбулися перші вибори у 22 об’єднаних територіальних громадах Житомирської області. Приємно те, що 15 кандидатів на посади голів ОТГ, яких підтримувала партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність», здобули перемогу. Серед них і Юрій Матвійчук, який переміг у Станишівській ОТГ. Ми, як депутати районної ради, надаватимемо всю необхідну підтримку Станишівській ОТГ для того, щоб об’єднання дало свої позитивні результати. Особисто я наполягатиму на тому, щоб була створена стратегія розвитку громади. Адже, окрім вирішення нагальних питань, необхідно мати бачення на 5-10 років вперед. Це довгострокова перспектива. Зараз завдання №1 – написання проектів реконструкції головних об’єктів громади та їх реалізація за допомогою коштів Державного Фонду Регіонального розвитку та субвенцій з державного бюджету. А це  – побудова дитячих садочків у с. Зарічани і с. Лука, термосанація (утеплення) школи у Станишівці і Пісках. Також пріоритетним є ремонт доріг у населених пунктах ОТГ. Це не тільки комфорт для мешканців, але й одна з умов залучення інвестицій.

А зараз трохи детальніше про досягнення депутатів фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність» у Житомирській районній раді за рік.

БЛАГОУСТРІЙ.

Тетяна ПАРФЕНТІЄВА.

Завдяки клопотанню депутата Т. Парфентієвої,  у Житомирському районі встановлюються 15 дитячих спортивних майданчиків, 10-ма вже користуються маленькі мешканці району, на придбання та встановлення ще 5-ти вже укладені угоди.

Завдяки зверненню депутата, були виділені кошти на встановлення енергозберігаючих вікон в Новогуйвинській гімназії  та Новогуйвинській амбулаторії .

Направлено звернення до Міністерства Оборони України з приводу збереження будинку офіцерів смт Озерного як єдиного культурного об’єкту селища. Через брак фінансування будівля у занедбаному стані та продовжує руйнуватися. Депутат об’єднала навколо цього питання учнів місцевої гімназії, які зібрали більше 300 підписів мешканців, які разом зі зверненням було направлено до Міноборони. Отримано відповідь, що ремонт будівлі передбачено у бюджеті 2017 року.

Після звернення депутата забезпечено безперешкодний під’їзд до буд №2 по вул. Дружби народів у Новогуйвинському. До цього, протягом багатьох років, через стоянку ЖБТЗ мешканці мали незручності, адже парковка заводу заважала дістатися до будинку.

За ініціативи депутата Т. Парфентієвої пропозиції щодо встановлення антивандальних тенісних столів включено до програми розвитку фізкультури і спорту на 2017 рік.

Тетяною Парфентієвою запропоновано внести зміни до програми соціально-економічного розвитку населених пунктів Новогуйвинської селищної ради на 2017 рік, які передбачають: автономне водозабезпечення, благоустрій, розбудову вело-інфраструктури, створення громадського радіо.

За ініціативи депутата та підтримки колег по фракції висаджено близько 3 тис. сосен на території Корабельного лісництва у Житомирському районі.

Руслан КАРЧЕВСЬКИЙ.

За сприяння депутата Руслана Карчевського ліквідовано несанкціоноване сміттєзвалище, обкошено рослинність навколо водойми (0,72 га), обрізані аварійно небезпечні дерева, поглиблено дно водойми, встановлено бесідку, висаджено 300 дерев і кущів на території с. Заможне.

За клопотанням депутата з районного бюджету виділено кошти у сумі 48 тис грн на встановлення вікон в приміщенні клубу та ДНЗ в кількості 21 шт.; виготовлено дві грубки в приміщенні ФАПу с. Заможне.

На території Станишівської стоматполіклініки облаштовано зону відпочинку.

За рахунок коштів, передбачених на депутатську діяльність, для  дитячого садочка в с. Заможне закуплені меблі на суму 10 тис грн.

Лариса НЕЧИПОРУК.

За клопотанням депутата Лариси Нечипорук  виділено кошти (50 тис грн з районного бюджету і 150 тис грн з бюджету Глибочицької сільради) на ремонт покрівлі відремонтованого блоку молодших класів та фойє школи у с. Глибочиця (протікав дах протягом 4 років, псувалася підлога, відпадала штукатурка відремонтованих стін навчальних класів).

Володимир НИЖНИК.

За клопотанням депутата Володимира Нижника на придбання меблів та оргтехніки для ДНЗ «Капітошка» с. Головенка виділено кошти у сумі 33 тис грн з районного бюджету.

Депутатом залучено кошти районного бюджету на організацію поточного ремонту дороги та водомережі в с. Головенка.

МАТЕРІАЛЬНА ДОПОМОГА.

Тетяна ПАРФЕНТІЄВА.

Завдяки співпраці з благодійним фондом «Людяність» забезпечено 10 інвалідних візків для мешканців району, які звернулися із відповідними зверненнями. Також подаровано 1 швейну машину людині з обмеженими можливостями, що дало можливість створити повноцінне  робоче місце. Крім того, придбано тенісний стіл для Новогуйвинського будинку культури. Також забезпечено іграшки для дитячого відділення обласної психіатричної лікарні.

Завдяки співпраці з Всеукраїнським благодійним фондом «Допомога дітям України» забезпечено гуманітарну допомогу у вигляді іграшок, дитячих меблів, матраців, ковдр, постільної білизни, рушників до дитячих садочків.

Організовано збір коштів серед депутатського корпусу на лікування мешканця району, який постраждав внаслідок ДТП, для цього зібрано близько 20 000 грн.

За ініціативи депутата та підтримки депутатського корпусу виділено 59396 грн. грн для обстеження та лікування 11-річної онкозахворої мешканки району.

За кошти, передбачені на виконання депутатських повноважень, надано матеріальну допомогу 15 мешканцям району, що потрапили до складних життєвих обставин, а також потребували лікування.

Залучено благодійні кошти на допомогу у придбанні музичного інструменту – гітари –  для обдарованої дитини.

Руслан КАРЧЕВСЬКИЙ.

За рахунок коштів, передбачених на здійснення депутатської діяльності, надано фінансову допомогу на лікування та ліквідацію наслідків пожежі мешканцям району на загальну суму 6500 грн.

Володимир  НИЖНИК.

Надано матеріальної допомоги у сумі 20 тис. грн 6 мешканцям району за рахунок коштів, передбачених на здійснення депутатської діяльності.

СОЦІАЛЬНІ ПРОЕКТИ.

Тетяна   ПАРФЕНТІЄВА.

Організовано екскурсію до Верховної Ради України для 60 школярів Житомирського району. Діти мали можливість не просто побувати у місці, де творяться закони, а й поспілкуватися з державними високо посадовцями.

Організовано та проведено екскурсію дітей до обласної телерадіокомпанії.

На запрошення депутата для учнів старших класів смт Новогуйвинське проведено інтерактивний урок, присвячений Конституції та її ролі в житті людини. Захід організований МГО “Сучасний формат” у співпраці з Міжнародним центром перспективних досліджень за підтримки фонду “Відродження”.

Частину коштів, передбачених для здійснення депутатської діяльності, спрямовано на придбання ноутбука для учнівського  наукового товариства “Ерудит” Новогуйвинської гімназії.

Завдяки співпраці з головою Житомирської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Олександром Рабіновичем близько 1000 дітей району безкоштовно відвідали кінотеатр “Україна”.

Поповнено бібліотечний фонд Новогуйвинської гімназії.

У співпраці з Житомирським Держлісгоспом створено шафу для вільного обміну книжками, яку днями встановлено у дитячій обласній лікарні.

Спільно з Львівською майстернею шоколаду неодноразово організовано благодійні майстер-класи та вітання пацієнтів гематологічного відділення обласної дитячої лікарні та дитячого відділення психіатричної лікарні.

Спільно з ГО «Житомир, зроби голосніше!» організовано фестиваль “У пошуках made in Ukraine”, до участі в якому були запрошені місцеві фермери.

Руслан КАРЧЕВСЬКИЙ.

Надано допомогу  у вигляді канцелярського приладдя для дітей ДНЗ у селі Заможне.

Володимир НИЖНИК.

Проведено безкоштовне та позачергове протезування зубів 4 мешканцям с. Головенка, що постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС.

ГРОМАДСЬКІ ПРОЕКТИ.

Тетяна ПАРФЕНТІЄВА.

Спільно з ЖГО «Паритет» організовано навчальні тренінги зі створення ОСББ та впровадження енергоефетивних заходів для мешканців смт Новогуйвинське та смт Озерне.

Проведено численні семінари щодо децентралізації та об’єднання громад, де Тетяна Парфентієва особисто була спікером (смт. Новогуйвинське, Тетерівська ОТГ, Баранівка, Коростишів, Станишівська ОТГ).

За ініціативи депутата прийнято рішення про запровадження «Бюджету участі» в Житомирському районі. Це можливість для мешканців району брати участь у розподілі бюджетних коштів та вирішувати, на що, в першу чергу, їх потрібно спрямовувати.

За ініціативи депутата тендерні закупівлі в сфері охорони здоров’я почали проводитися по системі «Прозоро»  раніше, ніж це вимагалося на загальнодержавному рівні. Це дало можливість замовнику (управлінню охорони здоров’я) навчитися ефективно користуватися даною системою, аби без проблем проводити тендерні процедури по «Прозоро» з серпня 2016 року, як того вимагав закон.

За ініціативи депутата утворено в Житомирській районній раді жіночу міжфракційну групу “Рівні можливості” задля забезпечення потреб мешканців району, з огляду на гендерну рівність.

Руслан КАРЧЕВСЬКИЙ.

У с. Заможне протягом року двічі проводилися  загальні збори. Зустрічі були тематичними і присвячені роз’ясненню населенню правил благоустрою села, проблемам збору та вивезення сміття, благоустрою водойм, своєчасній обрізці дерев, які псують лінії електропередач та є небезпечними для життя громадян. Були вислухані прохання та пропозиції виборців щодо покращення умов проживання в окрузі.

 

Тетяна ПАРФЕНТІЄВА,

голова фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

у Житомирській районній раді

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.