Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

Наталія РУДА: «ДИВОГРАЙ НАШ ДИТЯЧИЙ САДОК – СВІТЛИХ МРІЙ І НАДІЙ СВІТЛИЦЯ…»

 Батьки задоволені, а в дитячих очах не згасає іскринка щастя, коли вони мають змогу виховуватись, спілкуватись з однолітками і успішно готуватись до навчання у школі в  дитячому садочку.

Завдяки працелюбності, наполегливості та організаторським здібностям  завідуючої  Сінгурівським дошкільним навчальним закладом «Дивограй» Наталії Григорівни Рудої вдалося покращити якість освіти у громаді.

  

– Я тут народилася, вийшла заміж, закінчила Житомирський педагогічний інститут. Спочатку працювала у Двірецькій школі, а потім мене перевели у ДНЗ «Дивограй». Маю педагогічного стажу вже більш як 30 років, і, що цікаво – у трудовій книжці всього два записи, я люблю свою професію, – говорить Наталія Руда. – Сьогодні, коли гортаю альбоми, то дивуюсь: дитячий садочок настільки був занедбаний, був колись на балансі в колгоспі, нині на балансі сільської ради, ми відчули зміни на краще. У 2005 році заклад було відновлено.

Я навіть вірша написала про свій рідний «Дивограй»:

«Дивограй» наш дитячий садок,

Світлих мрій і надії світлиця.

Хай сіяють усмішки діток,

Тепле сонце румянить їм лиця.

Хай щасливою буде сімя,

І багатою кожна родина.

Хай квітує Сінгурівська земля,

А з нею – і вся Україна!

Ми побудували ігровий павільйон, який нагадує дітям казку.

img_1283

Хочу через газету «ПРИМІСЬКЕ ЖИТТЯ» висловити величезну подяку керівнику СТОВ «Ліщинське» Олегу Володимировичу Мазуру, який виділив нам кошти на котел у 2013 році, ми вже 3 роки палимо дровами. А нині він знову надав фінансову допомогу – 35 тисяч гривень – на меблі для четвертої групи. Олег Володимирович не забуває про нас і у День знань, і в свята, приносить дітям подарунки, канцелярські набори і цукерки. Його син – Андрійко – теж вихованець нашого садочка.

Сільська рада придбала 120 кубометрів дров на потреби дошкільного закладу, у садочку тепло.

Хочу подякувати і народному депутату Віктору Развадовському. Він подарував нам комп’ютер, ксерокс, принтер, сканер. 21 вересня цього року приїздив до нас у гості, зустрічали його з хлібом-сіллю. Не забуває народний депутат і про подарунки дітям на свята.

Також  дякуємо і депутату обласної ради Віталію Станіславовичу Ейсмонту, який посприяв у виділенні12 тисяч гривень на придбання меблів. Провідує дітлахів і депутат Житомирської районної ради Тетяна Ігнатівна Голік, допомогла трьома тисячами гривень на 15 комплектів білизни.

У нас дуже добре налагоджений зв’язок з батьками. Батьки самі піклуються про своїх дітей, приносять фарби, посуд, штори на вікна. Надають матеріальну допомогу, постійно запитують, що треба, щоб покращити умови для своїх дітей.

Юлія Сергіївна Зайцева придбала для садочка два килими.

До нас діти йдуть з радістю, а коли батьки ввечері забирають дітей, вони не хочуть йти додому.

Ми проводимо у нашому ДНЗ семінари, засідання методичних об’єднань. У нас невеликий колектив – 20 чоловік, з них 8 вихователів. Наш колектив дуже дружний, подивіться, скільки подяк від батьків!

(Читаю і думаю: як же треба любити дітей, щоб отримати такі теплі слова: «За вашу невтомну працю велике спасибі всім вам, за смачну кухню, чисте повітря і материнську ласку»).

Наталія Григорівна з радістю розповідає про своїх вихованців. Я відчув, як вона своє серце віддає дітям. Сама виховала з чоловіком доньку і сина, тепер вже виховує онучок.

– Коли онуку запитують, як звати твою бабусю? – вона відповідає: «Моя бабуся – Наталія Григорівна».

Скільки тепла в цих словах і поваги до старших: все залежить від виховання. Я ще подумав: Наталія Григорівна – справжня українська мати і берегиня. А садочок, яким вона керує, є справжнім дивограєм. Батьки з радістю віддають сюди на виховання своїх дітей.

Якщо у 2014 році у трьох групах тут було 60 дітей, то сьогодні вже 4 групи, які відвідують 85 дітей.

 

Петро ТАРАСЮК

 

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.