Сьогодні: 24 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

ДІТИ З ГАДЗИНКИ ТА БЕРЕЗИНИ ПОБУВАЛИ НА ГОЛОВНІЙ ДИТЯЧІЙ ЯЛИНЦІ ЖИТОМИРЩИНИ

Понад 70 учнів та дошкільнят сіл Гадзинка і Березина разом зі своїми батьками та педагогами 3 січня 2017 року побували на новорічному святі у Житомирському обласному українському музично-драматичному театрі ім. І. А. Кочерги.

Там вони взяли участь у святковій вікторині, яку проводили Снігурочка та Дід Мороз, де своїми активністю і знаннями допомогли засяяти яскравими кольоровими вогнями головній дитячій ялинці Житомирщини.

Затим усі дружно під час театралізованої вистави співпереживали з головною героїнею казки Ганса Крістіана Андерсена “Снігова королева” дівчинкою Гердою, яка, незважаючи на численні небезпеки і перешкоди, після багатьох пригод зуміла знайти, зцілити та визволити з полону хлопчика Кая, який під впливом правительки крижаної землі, жорстокої та злої Снігової Королеви певний час гарне і добре сприймав як потворне і погане.

“Подібні заходи сприяють розвитку у дітей почуття милосердя, усвідомлення переваг справжньої дружби, доброти, хоробрості, вдячності, вміння терпіти біль і долати страх, спроможності відмежовуватися від поганих вчинків тощо”, – вважає вчитель фізики та інформатики Гадзинської ЗОШ І-ІІ ступенів Ольга Шпаківська.

Семирічна Варвара Кулаківська повідала, що подібні поїздки для них велика радість, адже кожного разу дозволяють пізнати щось нове. Зокрема під враженнями від вистави вона побажала усім людям міцного здоров’я, щоб бути щасливими, мати змогу творити добро та протистояти злу.

“Ми знали цю казку. З нетерпінням чекали її представлення у виконання житомирських акторів. Нам дуже сподобалося”, – поділилася своїми враженнями від вистави учениця Березинської ЗОШ І ступеню Аліна Кордон.

“Уже з трирічного віку наші вихованці з задоволенням відвідують лялькові та драматичні театри, музеї. Сьогодні ми у Житомирі внаслідок постійної уваги до наших побажань і потреб Василя Козела, який подарував нам квитки на цей новорічний захід. Сердечне йому спасибі,” – сказала завідуюча Березинським ДНЗ “Малятко” Валентина Марчук.

%d0%b4%d0%bb%d1%8f-%d0%bf%d0%b6-1

“Я пам’ятаю своє дитинство. Ще тоді працівники драмтеатру на новорічні свята незабутньо радувати дітей. Особливо сільської місцевості. У продовження доброї традиції разом зі своїми колегами прийняв рішення про організацію такої поїздки для малечі сіл Гадзинка та Березина. Тому сьогодні вони тут”, – пояснив причину та мету поїздки дітей, їх батьків і педагогів до обласного центру депутат фракції Всеукраїнської Чорнобильської Народної Партії “За добробут та соціальний захист народу” Житомирської районної ради, підприємець та меценат Василь Козел.

Колективні слова вдячності учасники поїздки висловили захисникам України, які ціною власного життя і здоров’я стримують окупантів на східних кордонах нашої Батьківщини, тим самим забезпечуючи їм мирне буття, та народному депутатові Віктору Развадовському, завдяки якому не лише отримали солодкі миколайчики, а й було в минулому році виділено 150 тис. грн. на капітальний ремонт даху приміщення Березинської школи-сад, в у поточному році 250 тис. грн. має надійти на будівництво трубчатого колодязя для забезпечення господарсько-побутових потреб водою Гадзинської школи-сад.

Василь СТАХ

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.