Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

ДЕПУТАТ РАЙОННОЇ РАДИ МИКОЛА ПРИСТАВСЬКИЙ ПОДАРУВАВ ЦЕРКВІ ІКОНУ МИКОЛАЯ-ЧУДОТВОРЦЯ

Микола Приставський  з 2015 року  є депутатом Житомирської районної ради.  Вже  10 років мешкає у селі Станишівка.  Свого часу здобув освіту у Житомирському кооперативному коледжі бізнесу і права, а також у Житомирському національному агроекологічному університеті. Активно поєднує громадську та політичну діяльність, а ще підтримує громаду свого району.

 25 грудня минулого року під час ранкової служби у Свято-Миколаївській церкві с. Станишівка М. Приставський подарував храму ікону святого Миколая Чудотворця.

%d1%96%d0%ba

– Ми живемо у такий час, коли люди  все більше звертаються до Бога з молитвами. Просять миру, добробуту нашій країні, аби він захистив  воїнів на Сході, аби подарував зцілення хворим діткам, відвернув від нас усі біди й негаразди,  – каже депутат Житомирської районної ради Микола Приставський. –  Йдемо у храм з надією, що наші молитви будуть почуті.  Ідея придбати і подарувати церкві ікону Святого Миколая  з’явилася кілька років тому. Для мене це досить символічно, адже сам Микола і храм  названий на честь цього святого. Врешті, у ці святкові дні вдалося реалізувати свій задум, тож ікона Миколая Чудотворця вже знаходиться у храмі. Нехай Святитель Миколай молить Бога за усіх нас, щоб були здорові та жили у достатку, щоб мали сили і можливості на нові добрі справи й звершення.

Нагадаємо, що Микола Приставський входив до молодіжних громадських організацій, був і залишається активним учасником волонтерського руху, протягом 2013-2015 рр. – помічник депутата Житомирської облради, у 2015-2016 рр. – член громадської ради при Житомирській ОДА, з 2014 року – голова ВМГО «Батьківщина молода» Житомирського району, а також директор з основних питань діяльності благодійного фонду ДЮСКД «Житичі», заступник голови Житомирської районної партійної організації ВО «Батьківщина», голова осередку молодої «Просвіти» ім. Т. Г. Шевченка в м. Житомир.

– Ми намагаємося підтримувати усіх тих, кому потрібна допомога, передусім – це діти-сироти, люди похилого віку, люди з обмеженими можливостями,учасники АТО та їхні родини. На особливу увагу заслуговує наше молоде покоління – школярі. Творчі конкурси, конкурси краси, фестивалі, освітні проекти стають майданчиками для успішного старту молоді, тож я зі своєю командою постійно намагався дати цей шанс діткам Житомирського району, – пояснює Микола Приставський. – Вже три роки поспіль ми проводимо конкурс «Королева краси села Станишівка» серед юних красунь. Минулого року започаткували конкурс талантів «Зірка Житомирського району». Нам вдалося у 2015-2016 роках влаштувати літній відпочинок у санаторії «Березовий гай» для 12 дітей району. Тож неодноразово ми були організаторами та учасниками благодійних заходів на підтримку військовослужбовців, які боронять країну на східних рубежах.

Завдяки моєму депутатському сприянню були направлені кошти із бюджету на проведення поточного ремонту ФАПу в селі Слобода-Селець (50 тис. грн), проведення капітального ремотну санвузлів Станишівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (250 тис. грн).

Бібліотека с. Слобода-Селець отримала ноутбук, а 5 тисяч гривень передбачено на спортивний інвентар для Станишівської школи. Жителі сіл Станишівка, Бистрі та Слобода-Селець змогли отримати не лише матеріальну допомогу (14 осіб), але й юридичну консультацію.

Минулого року М. Приставський започаткував премію депутата Житомирської районної ради, яку вже отримали три учениці Стангишівської школи. До 400-річчя села Станишівка депутат ініціював видання книги «Станишівка: століття тому».

Ірина КАРПЕНКО

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.