Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

Юрій МАТВІЙЧУК: «ЗАСУКАВШИ РУКАВИ, ПРАЦЮВАТИ ДЛЯ ЛЮДЕЙ»

30 грудня минулого року відбулася перша сесія Станишівської сільської ради об’єднаної територіальної громади, на якій був затверджений бюджет у 68 мільйонів гривень.

– Отримавши посвідчення Станишівського сільського голови об’єднаної територіальної громади, я розумію, що вже потрібно полишити переможний дух і засукавши рукави, почати працювати для людей, які під час виборів повірили нам і обрали нас для захисту свої інтересів , – сказав Станишівський сільський голова Юрій Матвійчук. – Ми маємо зробити так, щоб Станишівська громада стала найкращою в області, щоб ми показали разом кращі свої надбання і реалізували свої передвиборчі обіцянки.

Василь Тимощук,

депутат Станишівської сільської ради об’єднаної територіальної громади:

img_9110

– Моя депутатська кар’єра триває рік. На минулих виборах до місцевих рад мене було обрано депутатом Станишівської сільської ради, нині я депутат вже Станишівської ОТГ. Своїм  депутатським  завданням  бачу  те, як зробити щось для того, щоб громаді жилося комфортніше. За рік багато чого вдалося: були підсипані  дороги, зараз триває робота по освітленню вулиць, зокрема вулиці Парникової, заміна даху в одному з будинків. Активно спілкуюся зі своїми виборцями, більшість з них працює на тепличному комбінаті «Станишівка», яким  я керую.

Я добре розумію, що сьогодні треба думати не лише про свою вулицю, свій округ. Адже є 16 сіл, які увійшли до Станишівської ОТГ, і необхідно враховувати інтереси усіх, хто повірив в це об’єднання, це шанс для громади проявити себе, щоб найближчим часом люди відчули  зміни на краще. Думаю, що наша громада буде однією з успішніших  в Україні, потенціалу для цього достатньо.

Я є прихильником децентралізації,  бачив, як відбувалися подібні процеси в Польщі,  часто там буваю і можу порівняти, що було до об’єднання і що стало після об’єднання. Я бачив ті дороги, які зробили між полями, бачив сучасні школи, медичні заклади.

Скептикам, які стверджують, що об’єднанням ми руйнуємо село, відповім: ми сьогодні реанімуємо село.

Юрій Вербилюк,

депутат Станишівської сільської ради об’єднаної територіальної громади:

img_9112

– Перш за все для себе хочу сказати, що став депутатом не для того, щоб бути в опозиції, намагатимуся згуртувати депутатів до плідної праці. Нам не потрібно брати приклад з Верховної Ради, нам треба об’єднатися і працювати на громаду, у суперечливих питаннях знаходити компроміс. Якщо хтось з депутатів має інші наміри, ми поставимо таких одразу «на місце» і дамо зрозуміти, що за нами громада, яка обрала нас для того, щоб ми показали результат своєї діяльності.

Володимир Назарчук,

депутат Станишівської сільської ради об’єднаної територіальної громади:

img_9101

– Після обрання депутатом Станишівської сільської ради я склав повноваження депутата Житомирської районної ради.  Я підтримав людей на виборах до Станишівської ОТГ і дякую їм, що вони обрали мене депутатом  від Туровецької  громади . Вважаю, що це більш дієва структура, вона ближча до людей, а тому зможу більше користі принести людям.

Руслан Павлюк,

депутат Житомирської обласної ради:

– Позитивно  вже те, що громади об’єднуються. Приємно, що у Житомирському районі знайшлися однодумці, люди, які зрозуміли, що це незворотній процес, адже це вимоги до сьогодення. Радий за Юрія Вікторовича Матвійчука, який фактично «витягнув» створення  Станишівської ОТГ власними силами, своїми здібностями. Це молодий, талановитий керівник. І я бажаю йому успіху.

img_9106

Олексій Шавлович,

депутат Житомирської обласної ради:

– Я цілковито підтримую створення Станишівської ОТГ. Сподіваюсь, що обрані депутати працюватимуть злагоджено на розвиток громади  і все у них вдасться. Вірю у те, що громада  стане спроможною.

Секретарем Станишівської сільської ради обрано Катерину Анатоліївну Клименко.

img_9118

– До призначення виборів старост  виконувати  обов’язки старост будуть колишні сільські голови.

Були створені депутатські комісії: комісія з питань земельних відносин, будівництва, перспективного  розвитку, охорони довколишнього природного середовища; комісія з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва та сфери послуг; комісія з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; комісія з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури, спорту та соціального захисту населення, прав людини, законності, депутатської діяльності та етики.

 

Олексій ПРОЦЕНКО

 

 

 

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.