Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

Тетяна ГОЛІК: «СВОБОДА» ЗАВЖДИ НА БОЦІ ЛЮДЕЙ»

22 грудня в Житомирському міському палаці культури представники ВО «Свобода» провели урочистості з нагоди 25-ої річниці створення своєї політичної сили. Лідер «Свободи» Олег Тягнибок відзначив, що Житомирська обласна організація «Свободи» є однією з кращих, і одна з найуспішніших в об’єднанні.

«За всі роки нашої роботи партія ні на крок не відступила від своєї ідеології. Своїми думками та діями ми неодноразово випереджали час та робили те, до чого країна приходила згодом», – сказав О. Тягнибок.

img_8979

«Мені надзвичайно приємно говорити, що ми є найстаршою політичною силою України. Немає жодної політичної партії, яка б мала стільки років діяльності. За цей час ми здобули досвід, в тому числі й роботи в органах місцевого самоврядування, і продовжуємо працювати в цьому напрямі. «Свобода»  зміцніла й готова змінювати все на користь українців», – зазначив голова Житомирської обласної організації ВО «Свобода», депутат обласної ради Сидір Кізін.

img_8983

%d1%81%d0%b2%d0%be%d0%b1%d0%be%d0%b4%d0%b0

Голова фракції ВО «Свобода» у Житомирській районній раді  Тетяна Голік  провела публічний звіт за рік  діяльності депутатської фракції.

«Ми говорили, що враховуватимемо пропозиції і зауваження людей при ухваленні рішень і при голосуванні, будемо доступними і підзвітними, і так воно є насправді. Постійно працюють  громадські приймальні наших депутатів. До нас приходять із найважчими, найскладнішими питаннями, коли вже у жодній іншій інстанції не можуть допомогти. А ще частіше люди напряму відразу звертаються із різними проблемами і запитаннями до депутатів зі «Свободи», бо більше довіряють. Ми розуміємо свій обов’язок ще чіткіше. Бути із людьми – це не тільки бути щирими і приязними до них, підтримати, допомогти, проконсультувати, але й самим проявляти ініціативу», – наголосила Т. Голік.

 

Ірина КАРПЕНКО

 

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.