Сьогодні: 28 червня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

Ми це зробили!

14 грудня 2016 року ще одна ініціатива ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та депутатів фракції чорнобильців Віктора Развадовського в Житомирській обласній раді VI скликання втілилася в життя – цього дня в обласній клінічній лікарні ім. О.Ф.Гербачевського офіційно було відкрито спеціалізоване терапевтичне відділення для постраждалих від Чорнобильської катастрофи.

Щорічно у ньому отримувати медичну допомогу зможуть десь півтори тисячі пацієнтів. Відділення розраховане на 40 ліжко-місць. Кожна із двох десятків палат укомплектована холодильником, кондиціонером та телевізором.

На реконструкцію приміщення, медичне обладнання та меблі у відділенні з обласного бюджету було виділено понад 6 млн. грн. Основну частину витрат було профінансовано депутатським корпусом обласної ради попереднього скликання.

Восени, після того, як постійна депутатська комісія з питань бюджету та комунальної власності обласної ради поточного складу відмовилася підтримати проект рішення про виділення для фінансування завершальних робіт біля 1,2 млн. грн., здавалося, що і в тридцяту річницю найстрашнішої техногенної катастрофи одна з найбільш потерпілих від аварії на ЧАЕС Житомирська область залишиться без цього відділення.

Проте, активна громадська позиція ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС таки змусила депутатів VIІ скликання виділити ці кошти під час пленарного засідання Житомирської обласної ради.

У підсумку, навіть ті особи, які з самого початку виступали проти створення цього відділення, виділення на нього коштів, гордо красувалися на його урочистому відкритті. Наразі важко сказати, чи усвідомили вони значення подвигу тих, хто ціною власного здоров’я та життя безкорисно приборкав невидимого і підступного ворога – смертоносний атом, врятувавши від куди трагічніших наслідків у 1986 році не лише Україну, а й, як мінімум, Європу. Головне, – переконані ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та депутати від Всеукраїнської Чорнобильської Народної Партії “За добробут та соціальний захист народу”, – ми це зробили!

До слова, 9 червня 2016 року було реалізовано іншу їхню спільну ініціативу: в обласній лікарні ввели в експлуатацію доступний, а для певних категорій наших земляків і навіть безкоштовний, комунальний магнітно-резонансний томограф (МРТ).

Микола КРИНИЧНИЙ

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.