Сьогодні: 16 травня 2022 року - понеділок

wordpress themes.

ДО РОЗВИТКУ СПОРТУ В ЖИТОМИРСЬКОМУ РАЙОНІ БУДУТЬ ДОЛУЧЕНІ ГРОМАДСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ

22 грудня було проведене засідання постійної комісії з питань бюджету і комунальної власності районної ради. Засідання провела депутат Тетяна Голік, взяли участь: голова районної ради Сергій Крутій, голова райдержадміністрації Сергій Микитюк, заступник голови районної ради Олег Білецький та заступник голови РДА Микола Козарчук, керівники комунальних установ, управлінь та відділів Житомирського району.

Депутати повернулися до розгляду проекту районної Програми розвитку фізичної культури і спорту на період 2017-2020 років, прийняття якої було відкладене через необхідність внесення змін.

Начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Ірина Лимар поінформувала про зміни, внесені у проект Програми. Всі вони, в основному, стосувалися включення до складу учасників Програми громадських організацій фізкультурно-спортивної спрямованості. Враховані пропозиції від Громадської ради при Житомирській РДА про залучення до перевірок діяльності ДЮСШ району та спортивних клубів членів Громадської ради. Надійшли пропозиції від військово-патріотичного клубу «Сатурн» про облаштування на територіях сільських рад стрілецьких тирів та можливість у перспективі запровадити на території району такі види спорту, як веслування на байдарках та парашутний спорт. За пропозицією депутата Тетяни Парфентієвої до пункту про облаштування відповідним спортивним знаряддям та інвентарем внесені уточнення про встановлення антивандальних тенісних столів.

pc223063

Депутат Тетяна Голік підкреслила, що для якісного виконання Програми потрібна допомога сільських голів (зокрема у наданні приміщень для створення тирів),  закладів освіти, культури. Потрібно виконати рекомендацію про введення у сільських радах посади інструктора із спортивної та фізкультурно-оздоровчої роботи, про що вже давно ведеться мова. Загалом Програма із змінами була рекомендована на розгляд сесії районної ради.

На засіданні постійної комісії було рекомендовано підтримати звернення Житомирської обласної організації «Громадський рух «Народний контроль» щодо підтримки мораторію (заборони) на експорт лісоматеріалів у необробленому вигляді та звернення тієї ж організації щодо підтримки проекту Закону України №5158 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення галузевої мінімальної заробітної плати та підвищення розміру галузевої мінімальної заробітної плати для робітників (працівників) в окремих експортних галузях промисловості України».

«ПРИМІСЬКЕ ЖИТТЯ»

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.