Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

СИДІР КІЗІН ПРЕДСТАВИВ КАНДИДАТА НА ПОСАДУ ГОЛОВИ СТАНИШІВСЬКОЇ ОТГ – СВОБОДІВЦЯ СЕРГІЯ УНИЦЬКОГО

15 грудня 2016 року в Станишівці голова Житомирської обласної організації ВО «Свобода», депутат обласної ради Сидір Кізін представив кандидата на посаду голови новоствореної об’єднаної територіальної громади Сергія Уницького.

 Вибори в Станишівській громаді відбудуться 18 грудня.

 «Переконаний, що життєвого та службового досвіду, в тому числі й шість років депутатської діяльності Сергія вистачить для того, щоб очолити нову громаду та організувати роботу органів влади фактично «з нуля».

Йому вдалось зібрати навколо ідеї розбудови громади однодумців, які готові використовувати для цього свій досвід та знання. Команда Сергія Уницького розробила програму у всіх напрямках життєдіяльності громади. З таким очільником села Зарічани, Станишівка, Скоморохи, Бистрі, Піски, Лука, Млинище, Ліщин, Тарасівка, Туровець мають великі шанси на поступовий розвиток і розбудову. Тому 18 грудня прошу жителів громади прийти на вибори та підтримати нашого побратима-свободівця!», – зазначає Сидір Кізін.

%d1%81%d0%b5%d1%80%d0%b3%d1%96%d0%b9-%d1%83%d0%bd%d0%b8%d1%86%d1%8c%d0%ba%d0%b8%d0%b9

Сергій Уницький розповідає, що за час свого депутатства та роботи в апараті районної ради досконало розібрався у всіх параметрах соціально-економічного розвитку сіл, що зараз входять до Станишівської ОТГ: «Добре володію ситуацією на місцях і маю конкретний план першочергових завдань по кожному селу. Зокрема я, як житель села Лука, родичі якого проживають у багатьох прилеглих селах, а також з побажань виборців, висловлених ними під час зустрічей, ознайомлений із проблемами громади. Загальними для них є питання освітлення вулиць, ремонту доріг, зайнятості населення, дозвілля молоді, протидія росту злочинності. Все це має бути в зоні постійної уваги і сільського голови, і депутатів ради, і членів виконкому, і старост, і громадських організацій. Від того, як житиме кожна громада, залежить майбутнє нашої країни. Тому ми повинні докласти всіх зусиль для ефективного функціонування та розвитку Станишівської ОТГ».

Біографічна довідка кандидата

Уницький Сергій Олександрович народився 11 вересня 1980 року в с. Лука Житомирського району Житомирської області. Громадянин України.

Освіта: закінчив Луківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, Житомирське ПТУ №1 за фахом муляра-столяра будівельного. У Житомирському державному університеті імені Івана Франка отримав диплом спеціаліста, здобувши кваліфікацію вчителя фізичної культури та спорту.

Трудова діяльність: працював оператором екструдерної лінії на ЗАТ «ДКС України» в м. Київ, охоронцем футбольного клубу «Полісся», тренером-викладачем в ДЮСШ райради «Колос», комірником на ПрАТ «Дкс України» в м. Київ. З 2015 року – головний спеціаліст з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ Житомирського району Житомирської районної ради.

Депутат Житомирської районної ради.

Член Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода» з 2010 року.

Одружений, з дружиною Русланою виховують доньку Софію.

Ірина КАРПЕНКО

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.