Сьогодні: 21 травня 2022 року - субота

wordpress themes.

ЖИТОМИРСЬКИЙ РАЙОН ОТРИМАВ ЩЕ ТРИ ШКІЛЬНИХ АВТОБУСИ

16 грудня біля приміщення Житомирської облдержадміністрації пройшла церемонія передачі шкільних автобусів, придбаних за державною програмою «Шкільний автобус», у місцеві громади. Ключі від новеньких машин представникам районів області вручали особисто голова облдержадміністрації Ігор Гундич та голова обласної ради Володимир Ширма.

img_8879

img_8890

Автобуси були придбані на умовах співфінансування з державного, районного та сільських бюджетів. До Житомирського району цього разу надійшло три автобуси, один – до Оліївської ЗОШ, другий – до Денишівської школи (Тетерівська сільська рада ОТГ), третій – до Луківської ЗОШ. Загальна вартість таких машин складає понад 1,5 млн. грн. за одиницю.

Автобус, який надійшов до Оліївки, на 30% профінансовано саме з сільського бюджету. А це 470 тис. грн. Ще 70% за державною програмою на це придбання було виділено з державного бюджету. Таким же чином профінансовано придбання автобуса в Тетерівську ОТГ. А от на машину в Луку 30% від загальної суми придбання виділено із районного бюджету.

3 2 4

Після офіційної частини голова райдержадміністрації Сергій Микитюк спільно з Оліївським сільським головою Михайлом Скоком, в.о. начальника районного відділу освіти Петром Золотаренком та директором школи Олександром Шевчуком передали новенький автобус безпосередньо школярам. Діти були у захваті від нової машини. Це і не дивно, адже 23 з них будуть забезпечені підвозом до рідної школи з с. Світин.

У Луківську ЗОШ автобус для підвозу дітей з с. Млинище надійде 20 грудня. Таким чином, з урахуванням шкіл Тетерівської ОТГ, таких машин в районі вже 11.

На даний момент потреби закладів освіти району у підвозі учнів забезпечені на 100%, додаткова потреба у шкільних автобусах з’явиться у процесі створення опорних шкіл у майбутньому.

Юрій ОГІРЧУК

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.