Сьогодні: 18 травня 2022 року - середа

wordpress themes.

СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ ПРИЙНЯЛА ЗВЕРНЕННЯ ДЛЯ ЗАХИСТУ СІЛЬГОСПВИРОБНИКІВ РАЙОНУ

15 грудня відбулася перша частина пленарного засідання сесії Житомирської районної ради, на якій було  розглянуто більш як 40 питань. На початку засідання керівники району в особі голови районної ради Сергія Крутія, голови райдержадміністрації Сергія Микитюка та заступника голови районної ради Олега Білецького вручили відзнаку «Почесний громадянин Житомирського району» Анатолію Михайловичу Зубу, та Почесні грамоти ряду працівників органів місцевого самоврядування та депутатам районної ради за активну взаємодію, сумлінне виконання депутатських обов’язків та вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування району.

img_8798

У голосуванні за порядок денний до нього були внесені зміни: більшістю голосів проти та таких, що утримались, депутатами було вирішено перенести прийняття рішення на невизначений термін з питання про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки  земельної ділянки, яка надається в оренду ТОВ «РЕНТЗЕМ» на території Вересівської сільської ради.

img_8806

На другу частину  засідання був перенесений розгляд Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2017-2021 роки.

Сесія районної ради затвердила зміни до статутів цілого ряду комунальних установ району, що стосуються перейменування юридичної адреси, та перейменування Новогуйвинської ДЮСШ у Новогуйвинську комплексну дитячо-юнацьку спортивну школу.

img_8803

Депутати дали одноголосну згоду на переукладення контракту терміном на 5 років з головним лікарем КУ ТСО Житомирської районної ради В. Т. Нижником та на призначення на посаду директора Ліщинської ЗОШ І-ІІІ ст. та заключення контракту  з Зієдуллаєвою Ларисою Ігорівною.

img_8833

img_8828

За пропозицією постійної комісії з питань розвитку агропромислового комплексу, земельних відносин та екології (голова В. М. Оржехівський) прийняте рішення звернутися до Головного управління Держгеокадастру в Житомирській області щодо громадського пасовища на території Миролюбівської сільської ради та до Житомирської обласної ради та Житомирської ОДА з приводу використання земельних часток (паїв) на території Миролюбівської сільської ради (у зв’язку з загрозою виникнення нездорової конкуренції між інвесторами та несприятливого для розвитку сільськогосподарського підприємництва прецеденту на території району).

img_8847

Також за пропозицією постійної комісії з гуманітарних питань, охорони здоров’я та соціального захисту населення (голова О. П. Гребенюк) прийняте рішення звернутися до обласної державної адміністрації, обласної ради та районної державної адміністрації щодо перегляду та зміни у розпорядженні голови ОДА про розміри допорогової ціни закупівель. Існуюча на сьогодні допорогова ціна у 3000 грн суттєво звужує права розпорядників бюджетних коштів.

img_8810

«ПРИМІСЬКЕ ЖИТТЯ»

 

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.