Сьогодні: 16 травня 2022 року - понеділок

wordpress themes.

Олександр ЖУРИЛО: «МОЖУ ПООБІЦЯТИ ЛИШЕ ОДНЕ: ВІДСТОЮВАТИ ВАШІ ПРАВА!»

Багато мешканців, які  проживають на території нашого виборчого округу №11 в селі Зарічани, мене знають, а для тих,  кому невідомий мій життєвий шлях, трохи розповім про себе.

Я народився 9 жовтня 1955 р. в місті Житомир. Батько – Журило Іван Антонович, Герой Радянського Союзу, був майстром фабрики ремонту взуття. Мати – Журило ( Момот) Антоніна Василівна  працювала медичною  сестрою  Житомирської міської дитячої лікарні. На жаль, вони покійні.

У 1974 році я закінчив Житомирський автомобільно-дорожній технікум. Технік- будівельник по будівництву доріг та мостів. Служив у армії. Згодом працював в Житомирському  ДМУ, в системі Житомирського облавтодору,  в Житомирській обласній організації УТМР. Керував будівництвом та роботою АБЗ Висока Піч, АБЗ і Бітумна База (республіканського значення) Кошарища, АБЗ Волиця, АБЗ Белілівка, АБЗ Будичани. Керував  будівництвом  та брав участь в розробці проектної документації  мостів через річки Уж та Уборть,  а також мостів на 169 та 173 км  автодороги Київ-Ковель-Яготин. Майже 17 років поспіль очолював первинну профспілкову організацію  ДСУ-38, Житомирдорбуд, філії «Житомирська ДБД», філії «Житомирська МЕД».

З березня 2013 року відстоюю права і свободи мешканців будинків № 5,а, 7, 9, 11, 11,а по вул. Лісова в с. Зарічани відносно протизаконності встановлення рішенням сільської ради та наказами керівництва філії «Зарічанська ДЕД» тарифів на житлово-комунальні послуги. Добились певних результатів.

  1. 03.2016 р. рішенням Установчих зборів співвласників будинків № 7, 9, 11, 11,а по вул. Лісова в с. Зарічани був уповноважений підготувати необхідні документи та здійснити державну реєстрацію ОСББ «ЗАРІЧАНИ-1». 24.05.2016 р. обраний головою правління  ОСББ «ЗАРІЧАНИ-1».

Одружений, проживаю з дружиною Тетяною Станіславівною. Син Андрій з невісткою та внуком проживають окремо.

Позапартійний.

Шановні виборці, дуже прошу прийти на вибори 18 грудня. Зробіть свідомий вибір.

Не вірте в казки та обіцянки,  про які вам розповідають. Обирайте лише тих, кого  знаєте особисто і кому в разі необхідності  зможете висловити свою думку про нього та його дії. Подумайте про те, які і чиї інтереси буде відстоювати  депутат, який, будучи приватним підприємцем, все життя робив тільки на себе та для себе і якого ви не знаєте особисто.

Як кандидат в депутати Станишівської сільської ради від села Зарічани від округу №11  можу пообіцяти лише одне: відстоювати права і свободи всіх мешканців, які проживають на території Станишівської об`єднаної громади, виносити на розгляд  лише попередньо  колективно розглянуті заяви та пропозиції.

Я не вірю Зарічанському сільському голові  В. М.  Ткачуку  і не буду за нього віддавати свій голос, бо замість обіцяного ще шість років тому  дитячого садочка  виросли лише шість будівель, за які  можна було і нову школу почати будувати.

Як можна вірити нинішньому депутату Зарічанської сільської ради  В. А. Сороці, який через засоби  масової інформації   доводить до відома виборців завідомо недостовірну інформацію щодо  вирішення ним в судах питання про відсутність можливості створення ОСББ в наших чотириповерхових будинках,  яке вже створене 20.03.2016 р. та зареєстроване 12.05.2016 р., та який був одним з депутатів,  які намагалися провести рішення  сесії сільської ради про приєднання до Новогуйвинської  сільської ради,  за що попав до списку депутатів, яким збори мешканців села висловили недовіру.

Як можна плекати надію на поліпшення благоустрою села від кандидатів,  які не можуть залатати навіть діри в огорожі навколо власного виробництва на території села?

Як можна довірити керування об`єднаною громадою людині, яка нічого в житті не створила, не принесла будь-якої користі,  за яку думали і яку висували по партійних списках, яка не має досвіду роботи в колективі та досвіду відповідальності як за дії свого колективу в цілому, так і за дії кожного члена цього колективу.

Шановні виборці, дуже прошу прийти на вибори 18 грудня. Зробіть свідомий вибір.

З повагою,

кандидат в депутати Станишівської сільської ради по округу №11

Олександр Іванович ЖУРИЛО.

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.