Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

ДЕПУТАТСЬКА КОМІСІЯ ПОГОДИЛА ПИТАННЯ ПРО ВИДІЛЕННЯ 40 ГА ЗЕМЛІ ДЛЯ ГРОМАДСЬКОГО ПАСОВИЩА У МИРОЛЮБІВЦІ

Постійна комісія районної ради з гуманітарних питань, охорони здоров’я та соціального захисту населення засідала 8 грудня. Депутати – члени комісії розглянули 31 питання. Провів засідання голова комісії О. П. Гребенюк, у її роботі взяли участь заступник голови райдержадміністрації М. П. Козарчук, голова районної ради С. Г. Крутій і  заступник голови районної ради О. М. Білецький.

Усі зацікавлені особи – запрошені керівники закладів змогли висловити свою думку стосовно тих програм, які діють та мають бути прийнятими у районі. Голова районної організації ВФСТ «Колос» В. В. Бойко  зауважив, що недостатнє фінансування спортивно-масової роботи відобразиться на спортивних результатах. Зараз команди і спортсмени району показують успіхи на змаганнях різних рівнів, що є дуже похвальним, але потрібно оновлювати спортивний інвентар, форму, тобто без стабільної матеріальної бази розвиток фізичної культури і спорту, для якого приймається районна програма, буде багато в чому унеможливлений. Директор ДЮСШ Новогуйвинського В. А. Ступін зауважив, що  за показниками фінансування спортивних шкіл області Новогуйвинська ДЮСШ знаходиться на 33 місці, а ДЮСШ ВФСТ «Колос» – на 35-му. У Програмі на розвиток фізичної культури та спорту на 5 років передбачене фінансування у розмірі 9 мільйонів гривень з районного бюджету, з врахуванням двох спортивних шкіл. Звичайно, потрібне залучення спонсорських коштів. В цілому програма була погоджена та  рекомендована для розгляду на сесії.

Повертаючись до розвитку спортивно-масової роботи: директор Новогуйвинської ДЮСШ у питанні про внесення змін до статуту спортивної школи запропонував змінити типовість школи. Тобто за умови збільшення тренерського штату перетворити її на комплексну дитячо-юнацьку спортивну школу. Оскільки з цього питання виникли зауваження, вирішено було його доопрацювати, і тільки тоді  винести на розгляд сесії.

Про стан виконання Комплексної програми  пошуку і впорядкування поховань жертв війни та політичних репресій у Житомирському районі на 2016-2018 роки доповів голова Житомирської обласної громадської організації «Історико-патріотичний клуб «Пошук» О. В. Ловинюк. Пропозиція звернутися   до обласної ради та облдержадміністрації про створення на території, де відбувалися масові захоронення страчених мирних жителів та військовополонених під час Другої світової війни, заповідної зони, вільної від будь-яких забудов, як це робиться у цивілізованих країнах, була підтримана постійною комісією.

9 грудня було проведене засідання постійної комісії з питань розвитку агропромислового комплексу, земельних відносин та екології під головуванням В. М. Оржехівського. У роботі комісії взяли участь голова райдержадміністрації С. М. Микитюк та заступник голови районної ради О. М. Білецький. Постійна комісія схвалила проекти двох районних програм – економічного і соціального розвитку Житомирського району на 2017 рік та розвитку малого і середнього підприємництва у Житомирському районі на 2017-2020 роки.

img_8714

 

Питання порядку денного  про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 8,3000 га, яка надається в оренду ТОВ «РЕНТЗЕМ» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва і розташована за межами населеного пункту на території Вересівської сільської ради, викликало жваве обговорення. Присутній на засіданні постійної комісії голова Вересівської сільської ради О. В. Шут поінформував присутніх про ситуацію, що склалася у Вересах. За його словами,  Коростишівська організація «РЕНТЗЕМ» – це фірма, за допомогою якої зацікавлені особи хочуть здійснити рейдерське захоплення майна колишнього КСП «Вереси», яким володіють пайовики, що хочуть отримати за своє майно кошти.

Але ж, заперечили члени комісії, – питання перед районною радою стоїть тільки про затвердження технічної  документації, надходження до бюджету сільської ради від оренди складатимуть 66 тисяч гривень на місяць. Наразі у суді розглядається законність реєстрації договору оренди землі, вона може бути і скасована. Члени комісії вирішили рекомендувати сесії районної ради затвердити   технічну документацію по визначенню нормативно-грошової оцінки цієї земельної ділянки.

Питання про звернення до Головного управління Держгеокадастру в Житомирській області щодо громадського пасовища на території Миролюбівської сільської ради отримало одностайну підтримку. 40 гектарів має бути надано для випасання громадської худоби.

Також до порядку денного засідання комісії були додані питання про внесення змін до Програми стабілізації і розвитку АПК Житомирського району на період 2016-2020 рр. стосовно збільшення суми фінансових призначень на доплату за кожну власно вироблену і реалізовану тонну зернових; про затвердження розрахунку надання з районного бюджету фінансової підтримки СПД АПК Житомирського району для погашення витрат, пов’язаних із  сплатою відсотків за кредитами і сплати лізингових платежів у 2016 р. за придбання і використання СПД тракторів, комбайнів, ґрунтообробної і посівної техніки.

Постіна комісія рекомендуватиме сесії районної ради як реагування на звернення жителів Миролюбівки затвердити  звернення   до облдержадміністрації і обласної ради про загрозу перекуповування майнових паїв жителів представниками Шамраєвського цукрового заводу, які, ймовірніше за все, є недобросовісними інвесторами.

«ПРИМІСЬКЕ ЖИТТЯ»

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.