Сьогодні: 16 травня 2022 року - понеділок

wordpress themes.

Анатолій МАСЛОВ: «ВДЯЧНІ ПРИВАТНІЙ ФІРМІ «КАТАРХ» ЗА НАДАНІ ЯКІСНІ ПОСЛУГИ»

Підприємство ПФ «Катарх» у Високій Печі три опалювальні сезони співпрацювало з Високопічською сільською радою, надавало послуги з опалення приміщень дитячого садочка і загальноосвітньої школи №2.

 Як розповів Високопічський сільський голова  Анатолій Маслов, фірма «Катарх» якісно надавала послуги, справно, без затримок сплачувала орендну плату за приміщення і обладнання, виконувала всі умови договору. За власні кошти побудувала піднавіс для дров.

– Оскільки зараз ДКП ВЖРЕП Високопічської сільської ради  взяло на себе зобов’язання з опалення бюджетних організацій, після закінчення опалювального сезону сільська рада розірвала з «Катархом» договір оренди. Обладнання, яким користувалася ця фірма, повернуте у відмінному стані, жодних претензій ми не маємо, натомість – хочемо подякувати підприємству «Катарх» та його керівникові Олексію Нікітчуку за співпрацю, з вами було легко працювати, ми завжди знаходили спільну мову. Крім надходжень кожного опалювального сезону, які мало ДКП ВЖРЕП, вдячні і за спонсорську допомогу, яку надавало підприємство на території сільської ради, – сказав сільський голова Анатолій Маслов.

 

«ПРИМІСЬКЕ ЖИТТЯ»

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.