Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

Ірина ПОЛІЩУК: «МИ ЗАРЕЄСТРУВАЛИ УСІХ, ХТО ВИЯВИВ ВОЛЮ ТА БАЖАННЯ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВИБОРАХ»

18 грудня відбудуться  вибори до Станишівської  обєднаної територальної громади. Виборцям належить обрати депутатів сільської ради та Станишівського сільського голову.

Про це – в інтерв’ю голови Станишівської сільської виборчої комісії Ірини Павлівни ПОЛІЩУК.

– Ірино, які труднощі виникали у виборчої  комісії?

 

–  Особливих проблем до сьогодні не було. Станишівська сільська рада надала  виборчій комісії приміщення для роботи, засоби для нашої діяльності, а тому ми усе змогли виконати відповідно до виборчого графіку. Усі, хто мав намір і бажання зареєструватися на ці вибори, успішно пройшов цю процедуру. Якщо у когось з кандидатів виникали якісь питання, ми кожному допомагали.

– Чим ці вибори відрізняються від попередніх  виборів до місцевих рад?

– Під час виборів  буде обрано Станишівського сільського голову та 26 депутатів.

По-перше, на  ці вибори  зареєструвалося дуже багато кандидатів:  186 кандидатів  в депутати Станишівської сільської ради  та 10 претендентів на посаду Станишівського сільського голови.

На одному з округів зареєструвалося аж 13 кандидатів в депутати .

Округи  були  сформовані відповідно до кількості виборців. Наприклад, від Зарічан буде обрано 5 депутатів, від Станишівки – 4 депутати. А от від Туровецької   сільської ради  села: Туровець, Грабівка, Кринички, Лісівщина,  Мошківка), де всього 270 виборців,  оберуть лише   одного депутата.

По-друге, ці вибори  більш «масштабні», якщо їх порівнювати з минулорічними виборами до місцевих рад, адже своїх представників до об’єднаної територіальної громади  обиратимуть мешканці 16 сіл.

– Чому навколо цих виборів такий ажіотаж? 

–  Ми зареєстрували усіх, хто виявив волю та бажання взяти участь у виборах. Хто з якими намірами балотується, ці  відповіді виборці мають отримати від своїх кандидатів.

–  Скільки політичних партій заявили про свою участь у виборах ?

– Шість політичних сил, їх список опубліковано в газеті «ПРИМІСЬКЕ ЖИТТЯ».

– Протягом якого часу  відбуватиметься голосування?

– 18 грудня виборчі дільниці працюватимуть з  8 до 20 години.  Виборці отримають два виборчі бюлетені –  з кандидатами на посаду Станишівського  сільського голови та кандидатами в депутати від одномандатного  округу. Прізвища кандидатів у бюлетенях будуть розміщені в алфавітному порядку.

– Чи буде в бюлетені рядок «не підтримую жодного з кандидатів»?

– Не буде. Буде лише позитивне голосування за окремо взятого кандидата. Якщо в бюлетені  будуть позначки відносно двох і більше кандидатів, він вважатиметься недійсним.

 

Інтервю записав

Олексій ПРОЦЕНО 

 

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.