Сьогодні: 25 січня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

Сергій КРУТІЙ: «БЕЗ СИЛЬНОЇ ГРОМАДИ НЕ МОЖЕ БУТИ СИЛЬНОЇ ДЕРЖАВИ»

7 грудня у районному Будинку культури в селі Сінгури відбулися врочистості з нагоди Дня працівників  місцевого самоврядування.

 

– Самоврядність кожної країни відображає  традиції народу, його ментальність, рівень розвитку суспільства та умови його існування. Це стосується і місцевого самоврядування України, яке існувало з найдавніших часів і характеризувалося   реальним демократизмом, сказав у своєму привітальному слові голова Житомирської районної ради Сергій Крутій. – 5 квітня 1710  року саме в Україні було створено одну з перших у Європі Конституцій – Конституцію прав і свобод Запорізького Війська – Конституцію Пилипа Орлика. Ця Конституція стала реальною моделлю незалежної держави, шістнадцять її статей передбачали забезпечення демократичних прав людини, визнання трьох складових чинників правового суспільства – єдності трьох гілок влади: законодавчої, виконавчої та  судової.

Без сильної громади не може бути сильної держави. Тому зростання відповідальності, авторитету органів місцевого самоврядування  є вимогою часу. Ми добре розуміємо, що лише за умови  забезпечення  фінансами та матеріальними ресурсами  можлива реальна здатність громад самостійно вирішувати  питання місцевого значення, що дає змогу  територіальним громадам  стати справді самостійними у вирішенні  соціально-економічних питань.

– Усім нам хочеться, щоб наших дітей навчали гідні вчителі, а в лікарні працювали кваліфіковані лікарі, аби будинки та дороги були відремонтовані, а в дворах були облаштовані парки та дитячі майданчики, стадіони, – сказав Сергій Крутій. – Управління цими сферами спільного життя – і є справжнє місцеве самоврядування. Лише спільно об’єднавшись у цьому прагненні, ми зможемо це реалізувати. У нас існує  тісна співпраця з органами  виконавчої влади, із сільськими та селищною радами , політичними партіями та громадськими організаціями  та територіальними громадами.

Від народного депутата України Віктора Развадовського на ім’я голови Житомирської районної ради Сергія Крутія надійшло вітання працівникам місцевого самоврядування району.

«Ви захищаєте і несете  відповідальність  за кожну людину у вашій громаді і дієте в інтересах  усіх загалом, але з думкою про кожного  окремо – це ваші принципи в повсякденній діяльності. Тому хочеться побажати  вам непохитної віри у захисті інтересів людей», – зазначив народний депутат Віктор Развадовський.

Від імені Житомирської райдержадміністрації  працівників місцевого самоврядування привітав голова Житомирської РДА Сергій Микитюк.

– Майбутнє України та наших громад  залежить від розвитку місцевого самоврядування, і саме сільські голови, депутати  відповідальні  за належні умови  для життєдіяльності  своїх  громад. І тому державна політика  у сфері  місцевого самоврядування  спрямована на посилення місцевого самоврядування.  Саме реформа децентралізації дає можливість збільшити  ваші повноваження, під ці повноваження держава передає відповідні ресурси, – зазначив у своєму виступі голова Житомирської РДА Сергій Микитюк.

 

Голова Житомирської районної ради Сергій Крутій та голова Житомирської РДА відзначили працівників місцевого самоврядування  грамотами та подяками.

С. Крутій також відзначив волонтерів, котрі допомагають українським військовим в зоні АТО.

img_8669

img_8705

img_8677

img_8704

img_8691

 

Ірина КАРПЕНКО

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.