Сьогодні: 20 травня 2022 року - п"ятниця

wordpress themes.

У ВИГОДІ ВІДКРИЛИ КЛУБ

3 грудня у селі Вигода Садківської сільської ради було відкрито клуб. Символічну  стрічку на відкритті місцевого клубу  розрізали голова Житомирської райдержадміністрації Сергій Микитюк, Садківський сільський голова Михайло Яромов, начальник відділу культури Житомирської ОДА Юрій Градовський, депутат Садківської сільської ради  Олександр Клуген.

img_8608

– Для ремонту клубу з місцевого бюджету було спрямовано 559 тисяч гривень, –  повідомив Михайло Яромов. –  Перекрити дах допомогли безкоштовно місцеві жителі-будівельники, ми також збиралися на громадські толоки, щоб облагородити довколишню територію. Я вдячний депутатському  корпусу, який підтримав мене у прийнятті цього рішення, будівельникам, які працювали над ремонтом, усім мешканцям Вигоди, адже попрацювали вони з вигодою для себе.

img_8596

Від імені Житомирської райдержадміністрації  мешканців села Вигода зі значною подією в житті села привітав голова РДА Сергій Микитюк.

img_8577

– Приємно, що в Житомирському районі поновлюють роботу сільські клуби, – сказав С. Микитюк. – Нещодавно відкрився клуб в Озерянці, сьогодні  – у Вигоді. Це заслуга місцевої громади, особисто сільського голови Михайла Яромова, який дбає про потреби людей, адже за його участі розпочався ремонт дитячого дошкільного закладу в Садках із залученням коштів державного фонду регіонального розвитку, ремонтуються дороги, на що виділяються кошти з районного бюджету.

С. Микитюк повідомив мешканців Вигоди про те, що найближчим часом для придбання одягу  сцени з районного бюджету буде виділено 30 тисяч гривень. Він також вручив грамоти та грошові премії тим, хто брав активну участь у відбудові клубу: Павлу Вольському, Францу  Соколовському, Валерію Кухарчуку та реабілітаційному центру «Прорив-Перемога».

img_8601

Завідуюча клубом  Юлія Соколовська  впевнена, що відтепер у Вигоді є де  проводити дозвілля.

Мешканці Вигоди із захопленням зустріли виступ легендарного гурту «Древляни».

img_8615

«ПРИМІСЬКЕ ЖИТТЯ»

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.