Сьогодні: 22 квітня 2021 року - четвер

wordpress themes.

СТВОРЕНІ ДІЛЬНИЧНІ ВИБОРЧІ КОМІСІЇ ПО ВИБОРАХ ДЕПУТАТІВ СТАНИШІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТА СТАНИШІВСЬКОГО СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ

Перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів    18 грудня 2016 року

Житомирська районна виборча комісія

ПОСТАНОВА

№ 2 від  02 грудня 2016 р.                                                                             м. Житомир

Про призначення членів дільничних виборчих комісій

Відповідно до ст. 20 частини 4, ст. 21, ст. 22 Закону України «Про місцеві вибори», Житомирська районна виборча комісія постановляє:

Затвердити склад дільничних виборчих комісій:

             ДВК №180315   с. Зарічани

  1. Жердєва Валентина Іллівна – від місцевої організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради поточного скликання – голова комісії.
  2. Островська Оксана Вікторівна – від місцевої організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради поточного скликання – заступник голови комісії.
  3. Муравська Олена Григорівна – від місцевої організації Політичної партії «Народний Фронт», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради поточного скликання – секретар комісії.

Члени комісії :

  1. Андрійчук Тетяна Миколаївна – від місцевої організації Політичної партії «Опозиційний блок», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради поточного скликання.
  2. Прощаликіна Світлана Олександрівна – від місцевої організації політичної партії « Об’єднання «Самопоміч», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради поточного скликання.
  3. Мельник Олена Станіславівна – від місцевої організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».
  4. Станкевич Марія Францівна – від місцевоі організації Всеукраїнського об’єднання « Свобода».
  5. Михальчук Ірина Сергіївна – від кандидата на посаду Станишівського сільського голови Матвійчука Юрія Вікторовича.
  6. Оданчук Любов Анатоліївна – за поданням голови РВК.
  7. Ліщук Раїса Анатоліївна – за поданням голови РВК.
  8. Камінська Лідія Олександрівна – за поданням голови РВК.
  9. Ковальчук Юлія Борисівна – за поданням голови РВК.
  10. Швець Наталія Павлівна – за поданням голови РВК.
  11. Степаненко Вікторія Володимирівна – за поданням голови РВК.
  12. Андрощук Ніна Сигизмундівна – за поданням голови РВК.
  13. Рябова Олена Анатоліївна – за поданням голови РВК.

 

         ДВК №180330 с. Ліщин

  1. Чинарьова Валентина Василівна – від місцевої організаці Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» , про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради поточного скликання – голова комісії.
  2. Чепюк Людмила Борисівна – від місцевої організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради поточного скликання – заступник голови комісії.
  3. Бочковська Тетяна Валентинівна – від місцевої організації Політичної партії «Народний Фронт», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради поточного скликання – секретар комісії.

Члени комісії:

  1. Уницька Руслана Миколаївна – від місцевої організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода».
  2. Ціпоренко Олена Василівна – від місцевої організації Політичної партії «Опозиційний блок», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради поточного скликання.
  3. Павлівська Альона Іванівна – від місцевої організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».
  4. Бардакова Галина Станіславівна – від кандидата на посаду Станишівського сільського голови Матвійчука Юрія Вікторовича.
  5. Бігоцька Катерина Андріївна – за поданням голови РВК.
  6. Данилюк Наталія Миколаївна – за поданням голови РВК.
  7. Горелко Наталія Миколаївна – за поданням голови РВК.
  8. Концевич Юлія Володимирівна – за поданням голови РВК.
  9. Бігоцька Тетяна Андріївна – за поданням голови РВК.

ДВК №180331 с. Лука

  1. Кравченко Ірина Володимирівна – від місцевої організації політичної партії «Об’єднання «Самопоміч», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради поточного скликання – голова комісії.
  2. Горелко Юлія Леонідівна – від місцевої організації Політичної партії «Народний Фронт», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради поточного скликання – заступник голови комісії.
  3. Костюченко Віктор Васильович – від місцевої організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради поточного скликання – секретар комісії.

Члени комісії:

  1. Шикиринська Наталія Анатоліївна – від місцевої організаці Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради поточного скликання.
  2. Тимошенко Віктор Іванович – від місцевої організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода».
  3. Хоменко Алла Олександрівна – від місцевої організації Політичної партії «Опозиційний блок», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради поточного скликання.
  4. Мельниченко Олександр Васильович – від місцевої організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».
  5. Комарницька Наталія Миколаївна – від місцевої організації політичної партії «Об’єднання «Самопоміч».
  6. Малишева Валентина Святославівна -– від кандидата на посаду Станишівського сільського голови Матвійчука Юрія Вікторовича.
  7. Сабітова Тетяна Олексіївна – за поданням голови РВК.
  8. Буковчик Любов Вікторівна – за поданням голови РВК.
  9. Ковальчук Наталія Вікторівна – за поданням голови РВК.

ДВК № 180332 с. Млинище

  1. Міщенко Валентина Валентинівна – від місцевої організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради поточного скликання – голова комісії.
  2. Журавська Алла Валентинівна – від місцевої організації Політичної партії «Народний Фронт», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради поточного скликання – заступник голови комісії.
  3. Бугайчук Юлія Йосипівна – від місцевої організації Політичної партії «Опозиційний блок», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради поточного скликання – секретар комісії.

Члени комісії :

  1. Костюченко Світлана Аркадіївна – від місцевої організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».
  2. Журавський Олександр Станіславович – від місцевої організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради поточного скликання.
  3. Островський Леонід Леонідович – від кандидата на посаду Станишівського сільського голови Матвійчука Юрія Вікторовича.
  4. Концевич Лариса Анатоліївна – від місцевої організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода».
  5. Мартинюк Валентина Володимирівна – за поданням голови РВК.
  6. Гаєнко Леся Василівна – за поданням голови РВК.
  7. Васильєва Ольга Володимирівна – за поданням голови РВК.

ДВК № 180343 с.Піски

  1. Мельник Юлія Олександрівна – від місцевої організації Політичної партії «Опозиційний блок», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради поточного скликання – голова комісії.
  2. Свінцицький Дмитро Юрійович – від місцевої організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради поточного скликання – заступник голови комісії.
  3. Горшеніна Світлана Віталіївна – від кандидата на посаду Станишівського сільського голови Матвійчука Юрія Вікторовича – секретар комісії.

Члени комісії:

  1. Малоєд Ірина Михайлівна – від місцевої організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради поточного скликання.
  2. Горкавчук Оксана Петрівна – від місцевої організації Політичної партії «Народний Фронт», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради поточного скликання.
  3. Віртуоза Оксана Анатоліївна – від місцевої організації політичної партії «Об’єднання «Самопоміч», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради поточного скликання.
  4. Корягіна Вікторія Олегівна – від місцевої організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода».
  5. Олійник Сергій Васильович – від місцевої організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».
  6. Мініна Катерина Борисівна – за поданням голови РВК.
  7. Козенюк Ірина Станіславівна – за поданням голови РВК.
  8. Пархоменко Наталія Володимирівна – за поданням голови РВК.
  9. Панасюк Ірина Петрівна – за поданням голови РВК.
  10. Марченко Марія Володимирівна – за поданням голови РВК.

ДВК №180344 с. Скоморохи

  1. Колодницька Маріанна Петрівна – від місцевої організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради поточного скликання – голова комісії.
  2. Яроцька Наталія Миколаївна – від місцевої організації Політичної партії «Опозиційний блок», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради поточного скликання – заступник голови комісії.
  3. Русятинська Таїсія Леонідівна – від місцевої організації політичної партії «Об’єднання «Самопоміч», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради поточного скликання – секретар комісії.

Члени комісії :

  1. Крутій Олександр Сергійович – від місцевої організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода».
  2. Левандовська Лариса Миколаївна – від місцевої організації Політичної партії «Народний Фронт», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради поточного скликання.
  3. Філінська Алла Яківна – від кандидата на посаду Станишівського сільського голови Матвійчука Юрія Вікторовича.
  4. Кулеша Олена Анатоліївна – від місцевої організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради поточного скликання.
  5. Рак Олег Петрович – від місцевої організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».
  6. Гапчук Наталія Василівна – за поданням голови РВК.
  7. Корінець Тетяна Олександрівна – за поданням голови РВК.

ДВК №180353 с. Станишівка

  1. Фещенко Олена Миколаївна – від місцевої організації Політичної партії «Опозиційний блок», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради поточного скликання – голова комісії.
  2. Невмержицька Ольга Павлівна – від місцевої організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради поточного скликання – заступник голови комісії.
  3. Петрожалко Наталія Іванівна – від місцевої організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода» – секретар комісії.

Члени комісії:

  1. Коробенко Ольга Анатоліївна – від місцевої організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради поточного скликання.
  2. Базюк Лариса Павлівна – від місцевої організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».
  3. Гаврилюк Наталія Володимирівна – від кандидата на посаду Станишівського сільського голови Матвійчука Юрія Вікторовича.
  4. Кузьменко Інна Василівна – від місцевої організації Політичної партії «Народний Фронт», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради поточного скликання.
  5. Фіщук Людмила Анатоліївна -– від місцевої організації політичної партії «Об’єднання «Самопоміч», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради поточного скликання.
  6. Мельник Ольга Ігорівна – від місцевої організації політичної партії «Об’єднання «Самопоміч».
  7. Горай Ірина Вікторівна – за поданням голови РВК.
  8. Медведєва Валентина Станіславівна – за поданням голови РВК.
  9. Савчук Світлана Володимирівна – за поданням голови РВК.
  10. Пронтенко Артем Сергійович – за поданням голови РВК.
  11. Худоллєва Алла Дмитрівна – за поданням голови РВК.

ДВК №180354 с. Слобода-Селець

  1. Поліщук Ірина Броніславівна – від місцевої організації Політичної партії «Народний Фронт», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради поточного скликання – голова комісії.
  2. Янович Світлана Василівна – від місцевої організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради поточного скликання – заступник голови комісії.
  3. Кухарська Юлія Володимирівна – від місцевої організації Політичної партії «Опозиційний блок», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради поточного скликання – секретар комісії.

Члени комісії:

  1. Радківський Юрій Анатолійович – від місцевої організації політичної партії «Об’єднання «Самопоміч», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради поточного скликання.
  2. Кузьменко Василь Миколайович – від кандидата на посаду Станишівського сільського голови Матвійчука Юрія Вікторовича.
  3. Береговий Петро Васильович – від місцевої організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».
  4. Гончаренко Володимир Васильович – від місцевої організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода».
  5. Зубко Артем Сергійович – від місцевої організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради поточного скликання.
  6. Макарчук Олег Анатолійович – за поданням голови РВК.
  7. Коцюба Сергій Валерійович – за поданням голови РВК.
  8. Фонтаніна Валентина Олексіївна – за поданням голови РВК.
  9. Данілова Світлана Вікторівна – за поданням голови РВК.

ДВК №180357 с. Туровець

  1. Роганчук Людмила Яківна – від місцевої організації політичної партії «Об’єднання «Самопоміч», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради поточного скликання – голова комісії.
  2. Іванюк Оксана Адамівна – від місцевої організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода» – заступник голови комісії.
  3. Любченко Тетяна Лукашівна – від місцевої організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради поточного скликання – секретар комісії.

Члени комісії:

  1. Любченко Андрій Станіславович – від місцевої організації Політичної партії «Опозиційний блок», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради поточного скликання.
  2. Бежевець Лариса Борисівна – від місцевої організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради поточного скликання.
  3. Гарбар Оксана Миколаївна – від місцевої організації Політичної партії «Народний Фронт», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради поточного скликання.
  4. Бежевець Микола Борисович – від місцевої організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».
  5. Распутна Тетяна Олександрівна – від кандидата на посаду Станишівського сільського голови Матвійчука Юрія Вікторовича.
  6. Данилюк Олена Юріївна – від кандидата у депутати в одномандатному виборчому окрузі №26 Пліснярського Віктора Станіславовича.
  7. Філоненко Марія Володимирівна – за поданням голови РВК.

ДВК №181461 с. Бистрі

  1. Романчук Оксана Іванівна – від місцевої організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода» – голова комісії.
  2. Книш Євгенія Павлівна – від місцевої організації Політичної партії «Опозиційний блок», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради поточного скликання – заступник голови комісії.
  3. Книш Ганна Олександрівна – від місцевої організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради поточного скликання – секретар комісії.

Члени комісії:

  1. Кондренко Яна Василівна – від місцевої організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».
  2. Калінчук Катерина Павлівна – від кандидата на посаду Станишівського сільського голови Матвійчука Юрія Вікторовича.
  3. Мітнічук Наталія Вікторівна – від місцевої організації Політичної партії «Народний Фронт», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради поточного скликання.
  4. Кондренко Галина Миколаївна – від місцевої організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради поточного скликання.
  5. Осіпчук Наталія Олександрівна – за поданням голови РВК.
  6. Савіцька Галина Борисівна – за поданням голови РВК.
  7. Мазяр Ніна Володимирівна – за поданням голови РВК.

 

 

Голова комісії                                                           Т. А. Гусаківська

Секретар комісії                                                        В. П. Колокольцева

 

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.