Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

Сергій УНИЦЬКИЙ: «ЖИТОМИР ХОЧЕ ВИРІШИТИ СВОЇ ПИТАННЯ ЗА РАХУНОК СЕЛА, ТАК НЕ МАЄ БУТИ»

30 листопада на сесії Житомирської міської ради було затверджено Генеральний план  міста Житомира, який передбачає розширення меж міста за рахунок  земель приміських сіл Житомирського району. На сесії виступив депутат Житомирської районної ради Сергій Уницький, який був проти такого свавільного рішення, адже  воно приймалося без врахування  думки місцевих громад.

– Цей генплан зачіпає наші інтереси, – прокоментував рішення міських депутатів Сергій Уницький.  – Нас не запитали, чи погоджуємося ми віддати свою землю. Адже  частина земель, які знаходяться навколо міста Житомира, в тому числі станишівські та зарічанські землі, які відносяться до майбутньої нашої об’єднаної територіальної громади – Станишівської ОТГ –  мають  відійти до Житомира, хоча жодних рішень сесій сільських рад щодо цього питання не приймалося, відповідно не було жодних обговорень в громадах.

Як представник депутатської фракції ВО «Свобода» у Житомирській районній раді,  я виголосив  звернення на сесії Житомирської міської ради, не погоджуючись з таким свавільним рішенням. Я переконував  міську владу у тому, щоб була врахована думка громадян, місцевого населення і  були ухвалені  рішення місцевих органів влади  щодо  цього надважливого питання.

Мій виступ був врахований депутатами  Житомирської міської ради  і рішення щодо затвердження Генерального плану міста Житомира було прийнято з  уточненнями,  а саме: що після того, як створиться Станишівська ОТГ, вибори до якої відбудуться 18 грудня, Житомирська міська рада спільно з її представниками  мають обговорити  питання про можливість розширення меж міста за рахунок наших земель.

Я впевнений, що ми будемо відстоювати власні інтереси, адже на цих землях розташовані наші  підприємства та організації , які дають  сьогодні значні доходи для районного бюджету і згодом  цими надходженнями буде розпоряджатися Станишівська ОТГ.

Місто хоче вирішити свої питання за рахунок села, не порадившись з нами, так не має бути.

 

Олексій ПРОЦЕНКО

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.