Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

Руслана ОСТАПЧУК: «МАЙБУТНЄ СЕЛА – В НАШИХ РУКАХ»

Найбільше багатство людини – чиста совість, повага оточення, добрі вчинки та віра в те, що ми будуємо своє майбутнє – саме так вважає Руслана Остапчук, кандидат у депутати Станишівської обєднаної громади. Закінчила Луківську ЗОШ, затим – Житомирський технологічний коледж за спеціальністю економіка підприємства, зараз працює директором Будинку культури у селі  Лука. Двічі обиралася депутатом Луківської сільської ради.

– Я знаю, що ви по закінченні коледжу працювали у Житомирі, де у вас було більше можливостей себе реалізувати. Чому раптом повернулися у село?

– Так, спочатку я працювала у Житомирі за своїм фахом. Та кожного дня усе більше сумувала за селом. Там я виросла і весь час відчувала потребу в спілкуванні зі своїми друзями, сусідами, однокласниками та вчителями,  які привчали нас завжди повертатися до своїх витоків. І ось, коли мені запропонували стати директором Будинку культури, я прийняла це, як дуже добрий знак, задоволена своєю роботою.

– Але я так розумію, що не все виглядало так  просто і гладко, коли ви вирішили «йти в депутати»?

– Пропрацювавши буквально кілька років, я почала стикатися з проблемами, які існують у нашому селі. Насамперед, це наш Будинок культури,  школа, бібліотека, які потребують сьогодні ремонту. Дуже приємно, що роботи у дитячому садочку ось-ось мають завершитися і наші діти перейдуть у гарне приміщення, де для них створені усі умови. Молодь починає повертатися в село, у нас майже не пустують житлові будинки, село оживає. Але, звісно, хотілося б, щоб у селі були відповідні умови для проживання. І саме з такими намірами я й вирішила йти в депутати, а громада села мене підтримала. Скажу чесно, не люблю політику, але дуже хочу, щоб сільські люди самі вирішували свою долю.

– Звісно, за роки своєї роботи у вас налагоджені певні стосунки з депутатами. Чи завжди ви знаходили порозуміння?

– Так, у депутатському корпусі за шість років своєї роботи  я зустріла однодумців, які готові сьогодні працювати над спільними проблемами села та покращувати його інфраструктуру.  Це і  підприємець Роман Українець, Ольга Федотова, вчитель Володимир Литвинчук, секретар сільської ради Світлана Пастушенко, бухгалтер Ірина Пухтаєвич…

Велику підтримку ми маємо від депутата Житомирської  районної ради Андрія Якімця, який завжди відгукується на наші звернення, а іноді й сам їх ініціює. Саме з такими людьми ми й працюємо над покращенням  життя села.

Розмову вела

Галина КОСТЮК

 

 

 

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.