Сьогодні: 21 травня 2022 року - субота

wordpress themes.

СТОВ «ЛІЩИНСЬКЕ»: УСПІХ У ПОТІ ЧОЛА

25 листопада у  будинку культури села Ліщин СТОВ «Ліщинське» відзначило  День працівників сільського господарства. 

Генеральний директор СТОВ «Ліщинське»  Олег Мазур в інтерв’ю кореспонденту «ПРИМІСЬКОГО ЖИТТЯ» зазначив:

– Основні принципи, якими керуємося у своїй діяльності  – це  правильний підхід до землі, землю треба любити. По-друге, ми серйозно ставимося до підбору кадрів, починаючи з головних спеціалістів, закінчуючи  рядовими працівниками: механізаторами, комбайнерами. Мої вимоги:  людина повинна любити землю і бути чесною.

Такі ж відносини  у нас з пайовиками.

У нас є важливі соціальні програми на територіях  Сінгурівської, Ліщинської, Пісківської сільських рад, де орендуємо землю. Минулого року виділили  для цього більше 400 тисяч гривень.

На початку бюджетного року запрошуємо представників громади, сільських голів,  просимо давати свої  пропозиції на наступний рік  щодо благоустрою сіл. Це може бути ремонт доріг, облаштування територій. Доходимо  до спільної думки і,  враховуючи свої можливості, плануємо  свої витрати.

– Ми досягаємо успіху у поті чола, – сказав Олег Мазур, – а тому цінуємо свою працю.

25 листопада у селі Ліщин запрацювало  вуличне освітлення – а це майже два кілометри, на це використано більше 220 тисяч гривень.

PR-спеціаліст Західного Кластеру AgroGeneration Ярослава Бикова повідомила, що до Дня працівників  сільського господарства  у Ліщинській та Сінгурівській школах  провели конкурс на кращий твір  про сільське господарство та СТОВ «Ліщинське». У конкурсі взяли участь 44 дитини, усі вони написали прекрасні твори, автори кращих з них отримали грамоти. Учасники конкурсу матимуть можливість побувати в Києві на екскурсії.

img_8377

img_8384

Олена Татуревич, жителька села Ліщин:

– Мої сини  Микола та Дмитро працюють у СТОВ «Ліщинське», це дуже гарне господарство, адже місцеві жителі  мають робочі місця, добру заробітну плату, до того ж підприємство допомагає селу.

img_8353

img_8366

Керівник Західного Кластеру компанії  AgroGeneration, до якого входить   СТОВ «Ліщинське»,  Віктор Биков, привітав працівників підприємства з Днем працівників сільського господарства, відзначивши їх грамотами центрального офісу:

– Мені дуже приємно, що  вам не байдуже це підприємство, що вам не байдуже ваше село, ви не байдужі до своєї землі. Ми спільні  у переконанні, що  ми є партнерами. Ви даєте нам в користування свою землю, ми платимо орендну плату, допомагаємо селу і це відчувають мешканці сіл.

img_8387

Працівників СТОВ «Ліщинське»  привітали голова Житомирської районної ради С. Крутій, начальник управління агропромислового розвитку Житомирської РДА  В. Оржехівський, Ліщинський сільський голова  Г. Бочковська, Сінгурівський сільський голова  Ю. Прокопець.

img_8340

Цього дня місцеві діти мали змогу ознайомитися з сучасною технікою  СТОВ «Ліщинське» і прокататися на ній.

img_8337

 

«ПРИМІСЬКЕ ЖИТТЯ»

 

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.