Сьогодні: 25 січня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

Сергій УНИЦЬКИЙ: «НЕ ВІРТЕ РІЗНИМ ЧУТКАМ!»

Депутат Житомирської районної ради Сергій Уницький балотується на посаду голови Станишівської сільської ради, вибори відбудуться 18 грудня цього року. Вже на початку виборчої кампанії він зіткнувся з тим, що дехто намагається використовувати брудні технології.

– Після того, коли Станишівська сільська виборча комісія зареєструвала мене кандидатом на посаду голови Станишівської сільської ради, недоброчесні конкуренти почали поширювати про мене недостовірну інформацію, аби нашкодити мені у виборчій кампанії, – розповідає Сергій Уницький. – Що  нібито я у разі обрання на посаду голови Станишівської сільської ради буду наполягати на закритті  ряду сільських шкіл.  Це питання вже обговорюють педагоги Ліщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

З такою інформацією я ніде не виступав, навпаки, я стою на тій позиції, що сільські школи потрібно зберігати і розбудовувати, осучаснювати інтерактивними дошками, розвивати комп’ютерні класи. Коли мій колега депутат Житомирської районної ради Віктор Загладько на сесії вносив пропозицію про виділення коштів для облаштування внутрішнього санвузла в Ліщинській школі, я проголосував за це, розуміючи, що школу в селі потрібно довести до ладу і створити для дітей усі зручності для навчання та перебування у ній.

Коли мене вдруге було обрано депутатом Житомирської районної ради, перше моє депутатське звернення стосувалося виділення коштів для заміни вікон у спортивному залі Луківської школи. Усі свої депутатські кошти  я витратив на придбання спортивного інвентаря для цієї школи: тенісного стола, гімнастичних матів, м’ячів, туристичного намету.

Поширюють чутки про те, що  у разі обрання мене головою Станишівської  сільської ради Станишівська ОТГ буде приєднана до Новогуйвинської селищної ради. Ці інсинуації моїх опонентів не мають жодного підґрунтя. Сьогодні відбуваються вибори до Станишівської ОТГ, Новогуйвинська селищна рада живе своїм життям, у кожному разі люди повинні визначати  самостійно своє майбутнє. Важливі рішення для цих громад не можуть прийматися одноосібно, а тому чутки про якесь приєднання – лише спроба заплутати людей.

А тому звертаюся до мешканців Станишівської об’єднаної територіальної громади не вірити різним чуткам. Якщо у вас виникають до мене питання, я готовий відповісти на них. Під  час виборчої кампанії я донесу до виборців свої погляди щодо розвитку нашої громади.

 

Ірина КАРПЕНКО

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.