Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

НА СЕМІНАРІ ВЧИЛИСЯ, ЯК ПРОВОДИТИ ВИБОРИ ДО ОТГ

15 листопада у Житомирській районній адміністрації відбулися навчання голів та членів сільських, селищних, міських виборчих комісій на перших місцевих виборах 11 та 18 грудня 2016 року. Провели навчання тренери Центру навчання суб’єктів виборчого процесу при Центральній виборчій комісії Богдан Бондаренко та Світлана Пантюхіна. Такі семінари-навчання організовуються під патронатом  міжнародних організацій – інтернаціональної фундації для виборчих систем, агентства USAID, посольства Великої Британії в Україні, а також Центральної виборчої комісії.

Навчання провели для представників виборчих комісій з Житомирського, Бердичівського, Черняхівського, Попільнянського, Брусилівського та інших районів Житомирської області.

– Перша об’єднана громада (Тетерівська ОТГ),  створена на території Житомирського району торік, показує гарні результати своєї роботи, підтверджує, що шлях децентралізації – це можливість прискорити  процеси соціально-економічного розвитку кожного населеного пункту. Децентралізація – не лише формальна вимога входження України у Європейську спільноту, але й одна з умов підвищення ефективності влади на місцях. З огляду на необхідну підтримку цьому процесу, місцеві вибори, які незабаром відбудуться  у новостворених об’єднаних громадах, мають пройти чесно, прозоро, без проблем,  – сказав голова Житомирської  райдержадміністрації  Сергій Микитюк.

Головна навчальна мета – поновити знання членів комісій, ознайомити зі змінами у законодавстві та процедурі виборчого процесу, які пов’язані з новими повноваженнями та бюджетними можливостями. Тренери подякували апарату Житомирської райдержадміністрації за допомогу в організації семінару та  надали змістовну інформацію про роботу комісій у ході виборчого процесу, повідомили адреси інтернет-ресурсів, за якими можна буде ознайомитися  з особливостями проведення нинішніх місцевих виборів, зокрема  після виборів голів ОТГ відбудуться вибори старост.

 

«ПРИМІСЬКЕ ЖИТТЯ»

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.