Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

Леонід БАБИЧ: «ЩИРО ДЯКУЮ УСІМ, ХТО ТВОРИТЬ ХЛІБ І ДО ХЛІБА»

Напередодні Дня працівників сільського господарства кореспондент «ПРИМІСЬКОГО ЖИТТЯ» зустрівся із заступником начальника управління агропромислового розвитку Житомирської облдержадміністрації Леонідом Федоровичем Бабичем, який розповів про досягнення фермерів, які працюють в Житомирському районі.

 Леонід БАБИЧ:

– Стабільні показники діяльності у розвитку свинарства демонструють працівники СТОВ «Екогенетикс», які утримують 1200 голів свиноматок, від яких отримано більш як 20 тисяч 3-4-порідних промислових гібридів поросят, які мають високі показники продуктивності та конверсії корму. Керує господарством Олександр Сергійович Селезньов.

Хочу відзначити фермерське господарство «Миколай» в с. Барашівка, яким керує Микола Сергійович Кузьмінський. Він стабільно нарощує потужність перепелиної ферми з виробництва м’яса та перепелиних яєць. На підприємстві впроваджуються біоенергетичні технології.

Житомирський район активно залучає інвестиції у розвиток молочного скотарства. Район прийняв Програму по підтримці його розвитку, де передбачені кошти з районного бюджету на здешевлення вартості придбання нетелів, телиць.

У сільськогосподарських підприємствах району утримується 749 голів великої рогатої худоби, в тому числі 422 корів, що є на рівні минулого року. Також утримується поголів’я свиней – 3959. Зросла чисельність поголів’я птиці (перепелів) на 19,6 тисяч голів, або на 28 відсотків.

Зросло валове виробництво молока на 870 центнерів, або на 7,9 відсотка. За 10 місяців поточного року від кожної корови надоєно 3733 кг молока.

Радує своїми показниками і фермерське господарство «Сан Санич», яке утримує 81 корову. Худобу вони придбали за власні кошти і частково надав допомогу район.

По рослинництву успішно працюють ПП «Миролюбівське», яким керує Володимир Іванович Швець, він з 1,034 га зібрав 4,500 тонн зерна при урожайності 43,5 цнт з гектара, та СТОВ «Ліщинське» – керівник Олег Володимирович Мазур, який на площі 2,838 га зібрав 17,026 тонн зернових при урожайності 60 цнт з гектара.

Користуючись нагодою, хочу привітати з професійним святом – Днем працівника сільського господарства всіх працівників галузі!

Щиро дякую всім аграріям Поліського краю, зокрема, Житомирського району, людям, які причетні до вирощування і переробки сільськогосподарської продукції, хто творить хліб і до хліба на столі, – за забезпечення продовольчої безпеки області.

Дякую вам за сумлінну працю, за любов до землі, за уміння творити добро.

Бажаю міцного козацького здоров’я, добробуту, успіхів, тепла і затишку в кожній оселі та злагоди у ваших родинах.

Нехай руки хлібороба ніколи не знають втоми, бажаю впевненості у завтрашньому дні! Нехай мої привітання, привітання від усіх людей за вашу сумлінну працю додають вам життєвої наснаги, і щоб наша матінка Земля завжди радувала всіх нас високими врожаями!

Редакція газети «ПРИМІСЬКЕ ЖИТТЯ» вітає Леоніда Федоровича Бабича з днем народження, який він щойно відзначив. Прийміть наші найщиріші побажання міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії та наснаги у всіх ваших добрих справах. Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці — доброта, а у справах — мудрість та виваженість.

 

Петро ТАРАСЮК

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.