Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

Андрій ЯКІМЕЦЬ: «МИ ЗДАТНІ ПІДНЯТИ СЕЛО І ПОКРАЩИТИ ЖИТТЯ ЛЮДЕЙ»

У  Житомирському районі він не «заїжджий гастролер». Тут він виріс у дідуся й бабусі в селі Лука. Тут проживають і все життя працювали на сільських нивах його батьки. Тут по закінченні Житомирського агроекологічного університету він вирішив займатися сільським господарством та розвивати його.

Знайомтеся: молодий підприємець, депутат Житомирської районної ради Андрій ЯКІМЕЦЬ.

На перший погляд, погодьтеся, дещо дивна позиція у хлопця, адже було стільки пропозицій по закінченні вишу –  поїхати за кордон, заробляти непогані кошти та жити-проживати без зайвих клопотів. Та чомусь відмовився. Можливо, не хотів підвести батька, колись успішного в районі аграрника. А, можливо, саме йому й хотілося довести, що діти теж «не ликом шиті». Судіть самі: вчорашній випускник університету робить виклик, кому б ви думали, …рідному батьку. Він створює фермерське господарство «Лука-Агро», яке на сьогодні вже має 150 голів великої рогатої худоби, поєднує його з овочівництвом і починає успішно розвиватися.

Звичайно, як і в кожній новій справі, не все виходить просто і гладко. Десь чогось не врахував, не передбачив, можливо, й досвіду не вистачило. Та це лише додає драйву молодому, амбітному 30-річному фермеру, який не звик опускати руки та пасувати перед труднощами. І все  «закрутилося-завертілося», аби лишень встигав за всім угледіти та дати лад.

А справ і справді вистачає, адже господарство не терпить перебоїв ні в будні, ні в свята. Зараз поки що молоко здають на переробні заводи, та в майбутньому Андрій Вікторович Якімець мріє побудувати свій молочний цех. І його наміри зрозумілі, адже нам й справді так не вистачає сьогодні натуральних, органічних продуктів. Але й цим не обмежується. Вважає, що в селі мають бути створені ще й малі фермерські господарства у сім’ях, щоб і ті могли розвиватися.

Андрій Якімець, як депутат районної ради, багато уваги приділяє  розвитку села, покращенню його інфраструктури. За його сприяння були виділені з районного бюджету кошти для відновлення дитячого садочка у селі Лука, а це близько 400 тисяч гривень. За підтримки Андрія  відремонтовані автобусні зупинки, під’їзні шляхи, проводяться різні святкові заходи. Також постійно здійснюється підтримка найбільш незахищених верств населення – це і оранка городів, забезпечення пенсіонерів дровами, матеріальна допомога тощо.

Та чи не найбільше уваги Андрій Якімець приділяє розвитку спорту на селі.  Зокрема, утримує за власні кошти футбольний клуб «Лука-Агро», яким  заохочує молодь із двох сіл – Лука та Ліщин. Футбольна команда у цьому році посіла перше місце серед районних команд у першій лізі, а затим – вийшла у вищу лігу.

Власне, за що не береться Андрій Якімець, усе має своє продовження та розвивається. І головний  його меседж – показати молоді на власному прикладі, що не варто виїжджати за кордон, десь у світах шукати свого щастя, а намагатися жити і працювати, реалізовувати себе тут, на рідних полях і ланах…

 

Галина МОЛЧАНОВА

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.