Сьогодні: 21 травня 2022 року - субота

wordpress themes.

ТУРНІР ВЕТЕРАНІВ ФУТБОЛУ

Нещодавно на стадіоні с. Глибочиця відбувся традиційний турнір гравців-ветеранів (гравці старше 40 років) пам’яті Володимира Міщенка, організований Житомирською районною федерацією футболу. Цьогоріч для участі у турнірі прибули 8 команд: «Чайка» (Глибочиця), «Сокіл» (Кам’янка), «Авіатор» (Озерне), «Іванівка», «Лука-Агро» (Лука), «Спартак» (Житомир), «Аміко» (Андрушівка) та команда футбольних арбітрів Житомирського району.

2016-11-06-13

Згідно з регламентом  змагань, команди були розподілені на дві групи, і після матчів, проведених в одне коло у кожній групі, визначились учасники фінальних матчів. У матчі за третє місце в турнірі зійшлись «Спартак» та «Сокіл», в якому перемогу з рахунком 2:1 здобув житомирський «Спартак».

У боротьбі за І місце зійшлись «Авіатор» та «Аміко». У рівному напруженому матчі перемогу 1:0 святкувала андрушівська команда, якій вдалось провести переможний м’яч після розіграшу штрафного удару.

Отже, вітаємо призерів турніру ім. В. Міщенка: І місце – «Аміко» (Андрушівка), ІІ місце – «Авіатор» (Озерне), ІІІ місце – «Спартак» (Житомир).

 

Руслан ТРАВНЕВИЙ

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.