Сьогодні: 30 червня 2022 року - четвер

wordpress themes.

РІДНА МОВА – ЦЕ МОВА СЕРЦЯ!

Починаючи з 1997 року, ми відзначаємо 9 листопада День української писемності і мови. Кожен громадянин повинен відчувати свою причетність до свого народу, до рідної мови. За приблизними підрахунками, на земній кулі сьогодні 3000 мов, і кожна з них має право на існування, життя, бо мова – це той інтрумент, який об’єднує націю, народ в одне ціле.

9 листопада стартував 16-й Міжнародний конкурс знавців української мови ім. Петра Яцика.

Вчителі та учні Пісківської ЗОШ І-ІІІ ст. взяли участь у написанні Всеукраїнського радіодиктанту. Переможці 1 етапу конкурсу стануть учасниками 2 районного етапу 19 листопада. В цей день класовод 3 класу Омельчук Галина Федорівна та районний бібліотекар Стаднік Галина Сергіївна провели відкритий урок  «Мова – життя духовного основа». На цей урок були запрошені директор школи М. П. Солоп, заступник директора Є. П. Книш, вчитель української мови М. В. Кротюк. Учні дізналися про розвиток нашої мови, про найдавніші зразки письма, про визначних письменників і поетів України. Діти декламували вірші про мову. Г. Стаднік  організувала виставку цікавих творів для дітей. Найактивніші учасники отримали призи.

Усі присутні наголошували, що мова – це великий скарб, який треба шанувати, берегти та розумно збагачувати. Рідна мова – це мова батька, мами, мова народу. Рідна мова – це мова серця.

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.