Сьогодні: 21 травня 2022 року - субота

wordpress themes.

НА НАРАДІ У ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ОБГОВОРИЛИ «ІНТЕРНЕТНИЙ КОНФЛІКТ»

11 листопада голова райдержадміністрації Сергій Микитюк провів нараду з питання врегулювання конфліктної ситуації, що склалася в с. Сінгури у зв’язку із прокладенням оптико-волоконного кабелю для під’єднання до мережі Інтернет сіл Троянів та Головенка.

На замовлення ПАТ «Укртелеком» підрядна організація з Хмельницького – ПМП «Сковод»   проводить роботи із прокладання кабелю від Головенки та Троянова до Сінгурів, де вже є відповідний пункт для підключення.

Однак через недосконалість та непогодження проектної документації частину кабелю фактично прокладено по земельних паях, порушено історико-археологічну пам’ятку та частково – благоустрій в с. Сінгури.

Для врегулювання ситуації було скликано нараду з представниками усіх зацікавлених сторін. На засіданні були присутні заступник голови райдержадміністрації Микола Козарчук, начальник  відділу регіонального розвитку, містобудування та архітектури райдержадміністрації Ігор Блажиєвський, начальник юридичного сектору апарату райдержадміністрації Софія Гладишева, виконроб ПМП «Сковод» Валентин Ревуженко, секретар Сінгурівської сільської ради Олена Смірнова, Троянівський сільський голова Микола Білеуш, Головенківський сільський голова Олександр Аврамчук та спеціаліст відділу культури і туризму райдержадміністрації з охорони культурної спадщини.

У ході наради усі сторони висловили власні позиції та зійшлися на необхідності пошуку компромісу. Оскільки компанія-підрядник по факту не має ні погодження на проведення робіт з відповідними службами району, ні відповідно погодженої декларації на початок будівельних робіт та погодження з археологічною службою, роботи наказано припинити.

Як підкреслив голова райдержадміністрації С. Микитюк, для завершення робіт має бути відповідне погодження із власниками та користувачами земельних ділянок.

– Необхідно домовлятися з землевласниками та землекористувачами, а також відновити порушений благоустрій в с. Сінгури та провести рекультивацію земель, – підкреслив С. Микитюк.

Виконання цих умов дозволить уникнути судового позову.

За словами  Троянівського сільського голови М. Білеуша, необхідно відкинути емоційну складову та довести справу до кінця, адже жителі Троянова та Головенки зацікавлені у  якнайшвидшому під’єднанні до Інтернету. При цьому М. Білеуш зазначив, що після спротиву, який чиниться на виконавця робіт з боку Сінгурівської сільської ради, вельми проблематично буде пояснити людям про переваги об’єднання в одну територіальну громаду навколо цього села.

 

 

Юрій ОГІРЧУК

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.