Сьогодні: 26 червня 2022 року - неділя

wordpress themes.

ГЕРОЇЧНОМУ ЛЕВКОВУ – 515!

Привітати з іменинами жителів цього мальовничого села, що розкинулося по розлогих схилах річки Тетерів неподалік Житомира, традиційно прибуло багато шанованих гостей. У самісінькому центрі населеного пункту їх та місцевих жителів  під супровід духового оркестру зустрічав Левківський сільський голова Олександр Окоча. Поруч усі бажаючі мали змогу продемонструвати власні вміння зі стрільби з лука, володіння шаблею, бойовими батогом, сокирою, списом.

img_8171

  У вітальному слові до односельчан під час святкових урочистостей у сільському будинку культури, який був заповнений вщерть, Олександр Станіславович Окоча поінформував присутніх про результати попереднього року та озвучив плани на майбутнє. Після довгоочікуваного введення в експлуатацію фактично нового приміщення дитячого садочка, майже завершеної реконструкції сільського закладу культури, у Левкові планують провести капітальний ремонт приміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Візьмуться також за дороги, які обов’язково забезпечать  освітленням.

40

41

Щодо реформи  децентралізації, Олександр Окоча сказав:

– Для нас цей крок не буде на зразок стрибка з парашутом – із закритими очима. Левківська громада,  якщо зробить цей крок, то тільки з баченням і розумінням того, що нас чекає завтра.

Миру і злагоди, радості і благополуччя, міцного здоров’я на довгі щасливі роки мешканцям Левкова та процвітання селу побажав голова Житомирської райдержадміністрації Сергій Микитюк. Під гучні аплодисменти  левківчан  він  вручив матері Героя України, учасника бойових дій у зоні АТО Сергія Божка Галині Василівні найвищу відзнаку Житомирської районної ради «Честь і слава Житомирського району» , якою її сина за героїчний захист територіальної цілісності та незалежності України нагородили депутати районної ради сьомого скликання.

– Надзвичайно приємно бачити, що Левків активно розвивається. Ремонтуються дороги, збудовано гарний, сучасний дитячий садочок, проведено капітальний ремонт будинку культури. І я впевнений, що у найближчому майбутньому, дякуючи сільському голові Олександрові Окочі, депутатському корпусу, виконавчому комітету, буде зроблено ще багато гарних справ, на які буде спрямована також підтримка з районного бюджету, – відзначив голова райдержадміністрації С. Микитюк.

43

Мешканців Левкова привітали депутати Житомирської районної ради  Василь Стах,  Василь Козел і Анатолій Давидов.

4

Вітальні слова від  народного депутата України Віктора Развадовського левківчанам передав керівник фракції  Всеукраїнської Чорнобильської Народної Партії  «За добробут та соціальний захист народу» у Житомирській районній раді Василь Стах:

– Віктор Йосипович Развадовський, який безпосередньо пізнав пекло війни, особливо трепетно ставиться до жителів вашого села, в якому зростають не тільки працьовиті, творчі, спортивні особистості, а й справжні патріоти України. На превеликий жаль, Олексія Шевченка, Олександра Книша та Олександра Шахрая, уже нема серед нас. Відтак, найперше, Віктор Развадовський попросив побажати вам якнайшвидшого повернення додому з перемогою живими і здоровими ваших синів, чоловіків, братів, рідних і знайомих. Щоб вони займалися тим, для чого Бог створив людину, – вчилися, кохали, одружувалися, народжували та виховували дітей, будували домівки та соціальні об’єкти, продовжували виборювати перемоги у спортивних змаганнях, сіяли та збирали гарні врожаї, влаштовували радісні святкування!

В. Стах повідомив, що В. Развадовський подарував  левківській школі 400-літрову морозильну камеру.

Долучилися до вітань іменинникам депутат обласної ради Руслан Павлюк, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Тетяна Яворська, директор районного будинку культури Тетяна Харченко та багато інших добре знаних на Житомирщині людей.

%d0%bb%d0%b5%d0%b2%d0%ba%d1%96%d0%b2

23

Почесними грамотами, грошовими преміями, цінними подарунками були відзначені найкращі представники Левківської територіальної громади. А незабутнім сюрпризом для усіх став яскравий виступ місцевих талантів та артистів районного будинку культури.

 

Надія СЕРДЕНЬКО,

Ірина КАРПЕНКО

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.